Co powinieneś zrobić w Dzień Singla?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

Firestar.

Firestar.

Zamów pizzę!
W Dzień Singla powinieneś zamówić pizzę i konsumować ze smakiem. Możesz to zrobić na obiad, albo na wieczór. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
NextGeneration

NextGeneration

Pograj w gry!
Jeżeli nie masz żadnego pomysłu na Dzień Singla to możesz zagrać w swoje ulubione gry. Z pewnością będziesz się dobrze bawić. Podziel się wynikiem w komentarzu! 😀 To zrobię, lub już to zrobiłem 😀

Odpowiedz
pianissimo

pianissimo

Wyjdź do kina!
15 lutego powinieneś pójść na projekcję filmową. Podoba Ci się taka propozycja? Możesz iść z przyjaciółmi lub sam. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Ashavia

Ashavia

Zrób sobie domowe SPA!
Na zakończenie Dnia Singla powinieneś urządzić sobie domowe SPA. Zrelaksuj się w kąpieli z pianą lub odżyw swoją cerę.

Odpowiedz
1
emido

emido

Poczytaj książkę
Właśnie to robię

Odpowiedz
1
Kira91

Kira91

Wyjdź do kina – zapewne pójdę :) Szkoda tylko, że ludzie nie posiadają tej zawiłej zdolności samotnego chodzenia do kina, która pali niczym słońce wampira i zawsze przychodzą pary :P

Odpowiedz
2
Kira91

Kira91

@Valt Przesada, czy nie, ale jak idę do kawiarni, restauracji czy nawet fast foodu to nie widzę nigdy nikogo kto by sam coś jadł. Jak w Korei. Ja wiem, ze za komuny było to bardzo nieprzyzwoicie postrzegane, ale czasy się nieco zmieniły na litość. Co do koncertu również nie szłabym sama, miałabym pewne obawy. No chyba, że koncert gdzieś w budynku, albo teatr muzyczny * . * Jednak kino daje mi samej przyjemność, w końcu będąc tam ze znajomymi i tak bardzo się nie pogada, bo by przeszkadzało się innym, a jak ktoś wciągnie się w fabułę to zapomni, że jest w kinie, a już na pewno, że obok siedzi znajomy, więc jak dla mnie bez większej różnicy. Tyle tylko, że potem można podyskutować o filmie. Taka różnica.

Odpowiedz
Valt

Valt

@Kira91
Jak mówiłem możliwe, że też kwestia przyzwyczajenia, ja tam w kinie nigdy nie byłem samemu, więc nawet nie myślę zwykle by pójść gdy widzę, że coś fajnego ma premierę.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (5)
gabxx

gabxx

Zrób sobie domowe SPA!

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

Poczytaj książkę!

Odpowiedz
1
Kazune

Kazune

Zrób sobie domowe spa!
Oki😁 super quiz!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej