Co pomoże Ci rozwinąć skrzydła?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 39

Vaulting.

Vaulting.

Zaangażowanie!

Od jutra biorę się do roboty 😆

Odpowiedz
lodydlawszyskich

lodydlawszyskich

Szczypta inspiracja!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to szczypta inspiracji pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz poszukać natchnienia, motywu, aby czuć się pewniejszy w tym, co robisz i żeby nabrać większych chęci! Postaraj się skupiać na otoczeniu, czerpać inspirację z nawet najdrobniejszych elementów w życiu; natura, zdjęcia, książki lub muzyka. Podziel się wynikiem w komentarzu!quiz
Fajny quiz

Odpowiedz
sad...dreamer

sad...dreamer

Szczypta inspiracja!

Odpowiedz
Omoshiroi_Jisatsu

Omoshiroi_Jisatsu

Z Twoich odpowiedzi wynika, że to zaangażowanie pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz poświęcić więcej uwagi swoim pasjom, zainteresowaniom i skupić się na tym, co rzeczywiście ma wielkie znaczenie dla Twojego życia i serca! Musisz odnaleźć zapał i chęci, a wtedy rozwinięcie się w swojej pasji nie będzie trudne. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Beautiful_Heart

Beautiful_Heart

Odpowiednia motywacja ❤

Odpowiedz
1
XxMaRlEnAxX

XxMaRlEnAxX

Czas

Odpowiedz
1
the.hope.girl

the.hope.girl

Szczypta inspiracja!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to szczypta inspiracji pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz poszukać natchnienia, motywu, aby czuć się pewniejszy w tym, co robisz i żeby nabrać większych chęci! Postaraj się skupiać na otoczeniu, czerpać inspirację z nawet najdrobniejszych elementów w życiu; natura, zdjęcia, książki lub muzyka. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Szczypta inspiracja!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że to szczypta inspiracji pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz poszukać natchnienia, motywu, aby czuć się pewniejszy w tym, co robisz i żeby nabrać większych chęci! Postaraj się skupiać na otoczeniu, czerpać inspirację z nawet najdrobniejszych elementów w życiu; natura, zdjęcia, książki lub muzyka. 

Odpowiedz
1
A.n.a

A.n.a

Odpowiednia motywacja!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to odpowiednia motywacja pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz odszukać w sobie chęci i mobilizację, by skuteczniej się rozwijać w tym, co robisz. Czasem jest to bardzo trudne, tym bardziej kiedy na drodze stają nam różne przeszkody, jednak ważne jest, by się nie poddawać i robić to, co sprawia nam w życiu przyjemność! Poszukuj swoich motywatorów i dąż do spełnienia swoich celów.

Odpowiedz
2

marti_11

Czas

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej