Co pomoże Ci rozwinąć skrzydła?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 36

Sury

Sury

Z Twoich odpowiedzi wynika, że to zaangażowanie pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz poświęcić więcej uwagi swoim pasjom, zainteresowaniom i skupić się na tym, co rzeczywiście ma wielkie znaczenie dla Twojego życia i serca! Musisz odnaleźć zapał i chęci, a wtedy rozwinięcie się w swojej pasji nie będzie trudne. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Beautiful_Heart

Beautiful_Heart

Odpowiednia motywacja ❤

Odpowiedz
1
Marla88828

Marla88828

Czas

Odpowiedz
1
the.hope.girl

the.hope.girl

Szczypta inspiracja!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to szczypta inspiracji pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz poszukać natchnienia, motywu, aby czuć się pewniejszy w tym, co robisz i żeby nabrać większych chęci! Postaraj się skupiać na otoczeniu, czerpać inspirację z nawet najdrobniejszych elementów w życiu; natura, zdjęcia, książki lub muzyka. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
MagicalMeredith

MagicalMeredith

Szczypta inspiracja!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że to szczypta inspiracji pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz poszukać natchnienia, motywu, aby czuć się pewniejszy w tym, co robisz i żeby nabrać większych chęci! Postaraj się skupiać na otoczeniu, czerpać inspirację z nawet najdrobniejszych elementów w życiu; natura, zdjęcia, książki lub muzyka.

Odpowiedz
1
DogsCats

DogsCats

Odpowiednia motywacja!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to odpowiednia motywacja pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz odszukać w sobie chęci i mobilizację, by skuteczniej się rozwijać w tym, co robisz. Czasem jest to bardzo trudne, tym bardziej kiedy na drodze stają nam różne przeszkody, jednak ważne jest, by się nie poddawać i robić to, co sprawia nam w życiu przyjemność! Poszukuj swoich motywatorów i dąż do spełnienia swoich celów.

Odpowiedz
2

marti_11

Czas

Odpowiedz
3
Chandramukhi

Chandramukhi

Zaangażowanie
Spoko quiz

Odpowiedz
2
Layvere

Layvere

Aaaa główna, brawo kochana! 😍

Odpowiedz
1
Nexie

Nexie

•  AUTOR

@Layvere haha, dzięki!😍❤️

Odpowiedz
Mistrzyni.Wiatru

Mistrzyni.Wiatru

Odpowiednia motywacja!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to odpowiednia motywacja pomoże Ci rozwinąć skrzydła! By wreszcie zabłysnąć musisz odszukać w sobie chęci i mobilizację, by skuteczniej się rozwijać w tym, co robisz. Czasem jest to bardzo trudne, tym bardziej kiedy na drodze stają nam różne przeszkody, jednak ważne jest, by się nie poddawać i robić to, co sprawia nam w życiu przyjemność! Poszukuj swoich motywatorów i dąż do spełnienia swoich celów. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zgadzam się z wynikiem 😅
Super quiz! Zasłużył na SG ❤️

Odpowiedz
2
Nexie

Nexie

•  AUTOR

@Mistrzyni.Wiatru dziękuję!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej