Co myśli o Tobie Iron Man?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

elveschild

elveschild

"Mam nadzieję, że Twoja firma będzie Cię do mnie przysyłać jak najczęściej. Rozmowa z piękną i inteligentną kobietą zawsze poprawia mi humor."
Aww miło <3

Odpowiedz
SpeedKinetGirl17

SpeedKinetGirl17

MEGA przyjemny quiz ❤💛

Odpowiedz

kasiainsad

Tony uśmiechnął się łobuzersko.
Mężczyzna zbliżył się trochę do Ciebie. "Może nie wypada mi tego mówić, jako, że mieliśmy się skupić na finansach…" Ręka Tony'ego przegładziła Twoje włosy. "Jesteś piękna, błyskotliwa, mądra i pełna humoru. Imponujesz tym mi i pociągasz mnie. Ale o tym nie wspominaj swojemu szefowi…" Mężczyzna musnął ustami Twój policzek i wręczył Ci kartkę. "To mój numer. Prywatny, nie ten służbowy…" Fajny quiz😀😀

Odpowiedz
_Jagoda_Afton_

_Jagoda_Afton_

Tony uśmiechnął się szeroko.
,,Mam nadzieję, że Twoja firma będzie Cię do mnie przysyłać jak najczęściej. Rozmowa z piękną i inteligentną kobietą zawsze poprawia mi humor."
O ja 😖

Odpowiedz
ROXIYOUTUBA

ROXIYOUTUBA

…przyszłaś do mnie w interesach. Jesteś oschła, trzymasz się swoich racji i nie dajesz mi się zabawić.” Pan Stark wzruszył ramionami. „Jesteś taką Pepper nr 2. Tylko ona jest czasem milsza.”

Odpowiedz
Anvi200_

Anvi200_

do mnie w interesach. Jesteś oschła, trzymasz się swoich racji i nie dajesz mi się zabawić.” Pan Stark wzruszył ramionami. „Jesteś taką Pepper nr 2. Tylko ona jest czasem milsza.”

Odpowiedz
XxKarolQaxX

XxKarolQaxX

Tony uśmiechnął się szeroko.
„Mam nadzieję, że Twoja firma będzie Cię do mnie przysyłać jak najczęściej. Rozmowa z piękną i inteligentną kobietą zawsze poprawia mi humor.”

Odpowiedz
1
Marcelina5287

Marcelina5287

Twój szef powinien wybierać osoby, które chociaż potrafią przeprowadzić z kimś normalną konwersacje, bez obrażania kogoś” Stark mruknął coś pod nosem.

XDDD😂😂😂

Odpowiedz
Lucy_Marvel

Lucy_Marvel

Hehe no ja też mam nadzieję Tony że będę tu przychodzić xD
– Co się dzieje ?
– A nic robię taki quiiiz…
– Pokaż mi tu też chce..
– Jak tam chcesz..
* Po zrobieniu*
– Czyżbym właśnie zakochał się w sobie?
– No widocznie….
– DAWAJ INNE BĘDĘ MIAŁ CZYM SZANTAŻOWAĆ CLINTA!

Odpowiedz
Gore

Gore

Mężczyzna zbliżył się trochę do Ciebie. „Może nie wypada mi tego mówić, jako, że mieliśmy się skupić na finansach…” Ręka Tony’ego przegładziła Twoje włosy. „Jesteś piękna, błyskotliwa, mądra i pełna humoru. Imponujesz tym mi i pociągasz mnie. Ale o tym nie wspominaj swojemu szefowi…” Mężczyzna musnął ustami Twój policzek i wręczył Ci kartkę. „To mój numer. Prywatny, nie ten służbowy…”
O kurde…a później się dziwisz skąd się wzięły dzieci…

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej