Co mówi o Tobie miejsce, na którym siedzisz w klasie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 49

Amas

Amas

A ja mam ławki jednoosobowe

Odpowiedz
damadrama

damadrama

W szkole radzisz sobie dobrze, chociaż przypłacasz to ogromnym stresem. Takie prawdziwe 😰

Odpowiedz
drhaal

drhaal

Nie lubisz być na pierwszym planie i z podejrzliwością patrzysz na tych, którzy za wszelką cenę próbują się wybić. Wolisz postawisz kilka drobnych kroków, by dojść do celu, zamiast jeden wielki, ale obarczony ryzykiem. Postępujesz asekuracyjnie i zazwyczaj Cię to nie zawodzi. Znasz swoją wartość, chociaż trapi Cię kompleks niższości. Zupełnie niepotrzebnie. 100% prawda

Odpowiedz
1
Potterhead69

Potterhead69

Nikt tak naprawdę nie wie, kim jesteś. Wciąż przybierasz pozy, które niekoniecznie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Chcesz być postrzegana jako osoba pewna siebie, zaradna i mocna, ale równocześnie wysyłasz sygnały, które temu przeczą. Kontakty międzyludzkie traktujesz bardzo interesownie – zbliżasz się do tych, którzy mogą przynieść Ci jakąś korzyść. Trochę więcej luzu.

Podziel się wynikiem w komentarzu.

No nie wiem… Może.
J
Fajny Quiz 👍💕❤

Odpowiedz
1

w...r

Trochę niedokładne… Co, jeśli zajęte przeze mnie miejsce było ostatnim wolnym?

Odpowiedz
1
Huncwotka_4

Huncwotka_4

•  AUTOR

@wafelek_bober We wstępie napisałam, że czasami siadamy właśnie na miejscu jakie było ostatnim wolnym. A w pytaniu chodziła mi o to w jakim miejscu lubisz siedzieć. 😉Wiem, że mogłam źle sformułować pytanie i mogło to inaczej zabrzmieć za co przepraszam.

Odpowiedz
1

w...r

@Huncwotka_4 spoko, dzięki. Zrobię jeszcze raz.

Odpowiedz
1
Brook

Brook

Rząd środkowy 🤔🤔🤔

Odpowiedz
1
ArbuzowyJednorozec

ArbuzowyJednorozec

Opis się zgadza!!o_0

Odpowiedz
1
emetofobiczka

emetofobiczka

Lubisz być w centrum uwagi i szczerze wierzysz w to, że masz ku temu podstawy. Zdajesz sobie sprawę z własnej inteligencji, którą wykorzystujesz przede wszystkim dla własnej korzyści. Praca zespołowa raczej jest Ci obca. Łatwo się denerwujesz, a szczególnie irytują Cię osoby mniej zorganizowane i pewne siebie. Dzięki wytrwałej pracy nad sobą daleko zajdziesz.- Zgadzam się, ale raczej na lekcji nie pokazuję swojej wiedzy, ale śmieję się ze znajomymi ;*

Odpowiedz
1
Yumix

Yumix

Ostatnia,ławka
Nie zagdza się opis, ale fajny Quiz ;)

Odpowiedz
1
sunSide

sunSide

Środkowe ławki
Nie lubisz być na pierwszym planie i z podejrzliwością patrzysz na tych, którzy za wszelką cenę próbują się wybić. Wolisz postawisz kilka drobnych kroków, by dojść do celu, zamiast jeden wielki, ale obarczony ryzykiem. Postępujesz asekuracyjnie i zazwyczaj Cię to nie zawodzi. Znasz swoją wartość, chociaż trapi Cię kompleks niższości. Zupełnie niepotrzebnie.

Podziel się wynikiem w komentarzu.

Bardzo fajny quiz. 💞👌
~ Marika

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej