Co kryje się za Twoją życiową zasłoną?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 32

Wersiiii

Wersiiii

Empatia!

Za twoją życiową zasłoną kryje się empatia! Posiadasz dar dostrzegania stanu psychicznego osób, ale nie chcesz tego pokazywać. Spróbuj odsłonić zasłonę i pokaż ludziom to, co jest wewnątrz Ciebie, a nie z zewnątrz. Kreatywnie wykorzystaj tę umiejętność i odkrywaj siebie poprzez nowe talenty!

No ok ale się nie spodziewałam

Odpowiedz
1
Wiktoria10.pl

Wiktoria10.pl

Smutek 😔. Jezuu tak

Odpowiedz
1
Vblue66

Vblue66

Nie ma człowieka bez wad jaka jest twoja wada?
Mnie opisują wszystkie xdddd

Odpowiedz
koniOlka

koniOlka

Smutek
Nooo, nie raz udawalam ze jest git ale mysle ze wyolbrzymialam : ) teraz jest dobrze 👌

Odpowiedz
MagicalMeredith

MagicalMeredith

Porażka

Za Twoją życiową zasłoną kryje się porażka! Popełnisz ogromny błąd, ale pamiętaj, co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Spróbuj odsłonić zasłonę i pokaż ludziom to, co jest wewnątrz Ciebie, a nie z zewnątrz. Nie oddawaj się słabościom. Bądź wytrwały — nie poddawaj się!

Odpowiedz
XanaFlana

XanaFlana

Współczucie
Za Twoją życiową zasłoną kryje się współczucie! Współodczuwasz uczucia innych, co jest wielką mocą, ale się tego wstydzisz. Spróbuj odsłonić zasłonę i pokaż ludziom to, co jest wewnątrz Ciebie, a nie z zewnątrz. Kreatywnie wykorzystaj tę zdolność i odkrywaj siebie poprzez nowe umiejętności! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Amy_in_country

Amy_in_country

Empatia

To nie jest moja mocna strona, ale w sumie zależy do kogo

Odpowiedz
kasiunia584

kasiunia584

Energia

Odpowiedz
Kornelcia.UwU

Kornelcia.UwU

Asertywność

Za Twoją życiową zasłoną kryje się asertywność! Masz niezwykły talent do bezpośredniego wyrażania swoich emocji, ale boisz się to zrobić. Spróbuj odsłonić zasłonę i pokaż ludziom to, co jest wewnątrz Ciebie, a nie z zewnątrz. Kreatywnie wykorzystaj tę umiejętność i odkrywaj siebie poprzez nowe zdolności!

Odpowiedz
reinedelavie_

reinedelavie_

Energia
Za Twoją życiową zasłoną kryje się energia! Na zewnątrz jesteś spokojny, ale w środku, Twoja dusza wręcz szaleje. Spróbuj odsłonić zasłonę i pokaż ludziom to, co jest wewnątrz Ciebie, a nie z zewnątrz. Kreatywnie wykorzystaj tę siłę i odkrywaj siebie poprzez nowe próby!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej