Co kolor Twojej pomadki mówi o Tobie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 32

Nuba

Nuba

Księżniczka Disneya
No niewiem

Odpowiedz
Noblista.pl

Noblista.pl

Niczego się nie boisz i najbardziej kochasz samotne noce, w które możesz polować na swoje ofiary. Kiedy Twoje koleżanki chciały być księżniczkami Disneya Ty marzyłaś o tym, żeby zostać królową wampirów. Nie boisz się wyzwań i to Ty rozdajesz karty. Nie czekasz aż potencjalna ofiara poprosi Cię o numer tylko sama mu go dajesz, a jeżeli nie oddzwoni to śmiejesz się, bo wiesz, ile stracił.

I co zgada się opis? Pamiętaj jednak, że quiz zawsze może się w tej dziedzinie mylić, każdy jest inny i wyjątkowy, a Ty może używasz tej szminki, bo Ci pasuje, lecz Cię nie odzwierciedla. Nie zapomnij podzielić się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz
Bunia12

Bunia12

Insta girl
Jesteś nowoczesną dziewczyną, która nie boi się wyzwań i tempa współczesnej cywilizacji. Lubisz mieszać wszystkie style i jesteś otwarta na nowości. Starasz się interesować się wszystkim po trochu lubisz czytać książki, oglądać seriale oraz uwielbiasz sport. Zdajesz sobie sprawę z tego, że życie jest krótkie i trzeba z niego czerpać dużymi garściami. I co zgada się opis? Pamiętaj jednak, że quiz zawsze może się w tej dziedzinie mylić, każdy jest inny i wyjątkowy, a Ty może używasz tej szminki, bo Ci pasuje, lecz Cię nie odzwierciedla. Nie zapomnij podzielić się wynikiem w komentarzach!
Wszystko się zgadza!

Odpowiedz
1
sonador

sonador

Księżniczka Disneya
Zgadza się 👑💖

Odpowiedz
1
Oliwuuusiaa

Oliwuuusiaa

Jesienna marzycielka

Odpowiedz
Hamariyt

Hamariyt

Fajterka

Jesteś odważna i nigdy nie boisz się wyzwań. Kiedy idziesz korytarzem wszyscy patrzą na Ciebie z mieszaninom strachu i fascynacji. W Twoim słowniku nie ma słowa niemożliwe. Od zawsze wiedziałaś jakie są Twoje cele i starasz się je skrupulatnie realizować. I co zgada się opis? Pamiętaj jednak, że quiz zawsze może się w tej dziedzinie mylić, każdy jest inny i wyjątkowy, a Ty może używasz tej szminki, bo Ci pasuje, lecz Cię nie odzwierciedla.

Odpowiedz
1
Rouella

Rouella

Jesienna marzycielka!
„Marzycielka”? Jestem realistką :PPP

Odpowiedz
1
MagicalMeredith

MagicalMeredith

Dama

Jesteś prawdziwą damą. Uwielbiasz małe urocze knajpki, stare biblioteki oraz filmy z lat sześćdziesiątych. Nigdy nie zagadujesz pierwsza, ale za to zawsze czekasz aż mężczyzna otworzy Ci drzwi. Doceniasz wartość małych gestów, ale najbardziej lubisz prezenty w postaci biżuterii. Twoim duchowym zwierzęciem jest łabędź, a ulubiona liczba to dwa, jak dwie idealnie dobrane połówki. I co zgada się opis?

Tak❤

Odpowiedz
1
smutny_slonecznik

smutny_slonecznik

Jesienna marzycielka
Uwielbiasz jesień. Nie ma dla Ciebie nic przyjemniejszego niż spadające złote liście oraz odgłos kropel deszczu obijające się o parapet. Jesienne wieczory uwielbiasz spędzać z kubkiem herbaty zawinięta w swój ulubiony najgrubszy koc i zaczytana w książce. Dzięki tysiącom książek, które przeczytałaś masz bujną wyobraźnię i marzysz o prawdziwej romantycznej miłości. I co zgada się opis? Pamiętaj jednak, że quiz zawsze może się w tej dziedzinie mylić, każdy jest inny i wyjątkowy, a Ty może używasz tej szminki, bo Ci pasuje, lecz Cię nie odzwierciedla. Nie zapomnij podzielić się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz
smutny_slonecznik

smutny_slonecznik

A biały ?

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej