Co byś zrobił gdyby…? – Boże Narodzenie!

Co byś zrobił, gdyby okazało się, że nie możesz spędzić świąt ze swoją rodziną?
Spędziłbym święta samotnie - nie lubię spędzać czasu z moją rodziną oraz innymi ludźmi, więc to, że nie będę musiał spędzać z nikim czasu i mógł spędzić ten czas samotnie będzie dla mnie przyjemnością.
Spędziłbym święta z przyjaciółmi - byłoby mi bardzo żal, że nie mogę spędzić tych świąt z rodziną, lecz lepiej jest spędzić święta z przyjaciółmi niż samotnie.

Co byś zrobił, gdybyś jako jedyny z całej rodziny nie dostał żadnego prezentu?
Miałbym to gdzieś - nie zależy mi na prezentach, bo wolę spędzić ten czas z rodziną i coś zjeść. Nie widzę sensu w dostawaniu prezentów wolę je dawać lub sam sobie je kupować, bo ja wiem najlepiej co chcę.
Zdenerwowałbym się - przecież jestem miły i uprzejmy, ale przecież nie dostałem prezentu. Prezenty to najlepsza część świąt i nie wybaczyłbym komuś, kto chciałby mi zabrać przyjemność posiadania ich.

Co byś zrobił, gdyby okazało się, że w tym roku w święta nie będzie padał śnieg?
Nic - nie lubię śniegu szczególnie w święta. Tylko mrozi i nic nie daje. Moim zdaniem to nawet lepiej, że w tym roku nie będzie śniegu. Może to będzie przeszkadzać tym bardziej dziecinnym osobom, ale ja już wyrosłem ze śniegu.
Kupiłbym sztuczny śnieg - co to za święta bez śniegu i bałwana? No jasne, że żadne! Wiem, że normalny śnieg jest o wiele lepszy, ale czy taki śnieg, który się nie roztapia też nie jest dobry? Ten śnieg idealnie nada się do bitwy na śnieżki, bo będzie można najpierw ulepić pociski, a potem nimi rzucać. Czyż to nie wspaniałe?

Co byś zrobił, gdyby przyszedł do twojego domu Święty Mikołaj?
Powiedziałbym "dzień dobry", a poza tym nic - przecież od dawna nie wierzę w Świętego Mikołaja, więc po co ten wysiłek? Miło, że przyszedł, bo dzięki temu będzie weselej, ale ja już wiem, że ten Mikołaj to taki zwykły przebieraniec.
Zaczął bym z nim rozmawiać - ważne jest pierwsze wrażenie. Muszę mieć pewność, że Mikołaj pomyśli, że zawsze jestem taki miły jak dla niego. Może da mi jakiś mały podarunek w zamian. Kto wie?

Co byś zrobił gdyby okazało się, że przerwa świąteczna została skrócona?
Byłbym zdenerwowany - dlaczego nam skrócają czas wolny? Przecież to czas wypoczynku, a każdy go potrzebuje, jednak poszedłbym do szkoły/pracy.
Nie poszedłbym do szkoły/pracy - przecież potrzebujemy tego wypoczynku, a ludzie próbują go nam zabrać. Tak być nie może! Przecież zasługujemy na tą przerwę po połowie roku szkolnego, prawda?

Co byś zrobił, gdyby twoje młodsze rodzeństwo (jeśli go nie masz to wyobraź sobie, że je masz) powiedziało, że za oknem widziało sanie Świętego Mikołaja?
Nie uwierzyłbym mu - przecież Święty Mikołaj już nie istnieje, więc kto miałby prowadzić te sanie? Podkreślmy jeszcze fakt, że sanie nie mogą latać.
Pomógłbym mu go ponownie zobaczyć - może moje młodsze rodzeństwo skłamało, ale zawsze warto się dowiedzieć. Nawet jeśli mi się nie uda go wypatrzeć, a mojemu rodzeństwu tak, to z pewnością wskazałoby mi go, prawda?

Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że jeśli udasz się w Wigilię na Antarktydę spełni się twoje największe marzenie?
Nic - zadajmy sobie proste pytanie, kto by to zrobił, nawet jeśli byłaby to prawda? Nikt, bo po co miałbym iść na Antarktydę, skoro nic mi to nie da?
Chciałbym się tam udać - skoro święta Bożego Narodzenia są magiczne, to czemu to miałoby się nie spełnić?

Co byś zrobił, gdybyś w święta miał bardzo wiele do zrobienia?
Zrobiłbym to jak najszybciej - mógłbym spróbować, a może zdarzę zrobić to wszystko. Skoro musiałbym to zrobić w święta to musiałoby być ważne, racja?
Darował bym sobie to - przecież to jest święto i powinienem odpocząć. Przecież to strasznie ważny dzień, racja? Chyba nic nie jest tak bardzo ważne jak spędzanie świat z rodziną.

Co byś zrobił, gdyby w święta twój crush\crushi dał\a ci prezent z podpisem "Kocham cię"?
Oczywiście, że uznałbym to za żart - przecież ta osoba mnie z pewnością nie kocha albo ma drugą połówkę. Z pewnością kartka nie była zaadresowana dla mnie.
Też wyznałbym uczucia - może magia świąt sprawiła, że wreszcie przejrzał na oczy i zaczął mnie kochać? Również wyznałbym mu uczucia i żylibyśmy długo i szczęśliwie.
Mam drugą połówkę, którą kocham\Nie mam crusha\crushi

Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że jeśli się zmienisz na lepsze to każdy następny rok będzie coraz lepszy?
Spróbowałabym być lepszy, ale nie przesadzał bym - przecież to wiadome, że jak będę lepszy to moje życie będzie lepsze. Przecież nie święta by to sprawiły, ale ja bym to zrobił.
Zrobiłbym wszystko, żeby być lepszym - wiem, że nawet poza świętami poprawiłoby się wszystko dzięki moim czynom, ale może święta to podwoją?

21 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 9

Finestra

Finestra

Super quiz :D

Odpowiedz
1
whut

whut

•  AUTOR

@ZoskaN Dziękuję 💕

Odpowiedz
hosie

hosie

Świetne głowowankoo ❤️ leci do ulubionych hehe 🎄💫

Odpowiedz
1
whut

whut

•  AUTOR

@Martina_Weasley Dziękuję bardzo ⛄🎄🎅

Odpowiedz
1

.....

Ekstra głosowanie!

Odpowiedz
1
whut

whut

•  AUTOR

@_Black_Roses_ Dziękuję bardzo i cieszę się, że ci się spodobało 🎅⛄

Odpowiedz
1

.....

Odpowiedz
1
MissKundzia

MissKundzia

Suuuuuupeeeeer quiz UwU

Odpowiedz
2
whut

whut

•  AUTOR

@MissKundzia Dziękuję UwU

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej