Co byś wolał? Najdziwniejsze zawody świata!

Witaj, mój kochany! W dzisiejszym głosowaniu przedstawię Ci kilka niezwykle dziwnych zawodów, aczkolwiek dla niektórych przydatnych bardzo. Twym zadaniem będzie odpowiedzieć na pytanie: który z tych dwóch zawodów ostatecznie mógłby być wykonywany przez Ciebie? Zatem, jeśli już wszystko zrozumiałe, odpowiedz, które z tych zajęć mógłbyś robić na co dzień?
Zwie się on „dojarz węży”. Ta czynność może czasem okazać się nieco niebezpieczna, ponieważ — jak sama nazwa wskazuje — „doi się” węże. Ich jad może być śmiertelny, lecz jeśli wykorzystywany jest odpowiednio w medycynie, może uleczyć wiele ludzi. W tymże zawodzie pobiera się tę substancję, którą później można „przemienić” w „uleczającą miksturę”.
Gdy osób w publicznej komunikacji, na przykład metrze lub tramwaju jest za dużo i kolejni się nie zmieszczą, przybywa osoba nazywana upychaczem. Jej praca polega na ściśnięciu pasażerów tak, aby zmieścili się wszyscy Ci, którzy też pragną skorzystać z tego typu transportu. Jest to między innymi w Japonii.

Skoro z pierwszej pary Twą osoba wyłoniła „zwycięzcę”, przejdźmy nieco dalej i przekonajmy się, jakie będą dwa kolejne zajęcia! Warto teraz spojrzeć poniżej, bo oto tam znajdują się następne zawody! Tym razem oba mają tę samą kategorię! Która z tych pracy ze zwierzętami wydała Ci się dużo bardziej ciekawa?
Jeśli miałbym wybierać, zdecydowałbym się na „testera psiej karmy”! Praca ta polega na próbowaniu jedzenia dla właśnie tych zwierząt! Skoro ludzkie jedzenie jest próbowanie i można to nazwać — oceniane — to dlaczego zwierzęta wspaniałe psami zwane miałby być wręcz „pokrzywdzone”?
Behawiorysta zwierzęcy, lub zwany inaczej psycholog dla tych wspaniałych stworzeń to zawód, w którym z pewnością bym się odnalazł! Jeśli zwierzęta nie chcą chociażby wpuścić kogoś do domu, bądź jakiegoś pomieszczenia, wkracza taka osoba! Dzięki terapii pomaga wszystkim: i właścicielom, jak i zwierzęciu!

Sama nie mogę się doczekać, jakie będzie pytanie kolejne! Na pewno wybierzesz wspaniałą odpowiedź, ponieważ obie prace są naprawdę interesujące! A Ty, kochany, na który z nich się zdecydujesz?
Każdy chyba marzy o wylegiwaniu się calusieńki dzionek, zwłaszcza, jeśli jest to płatne! I ja nie będę po innej stronie: bardzo chciałbym być testerem łóżek! Ten zawód polega na przespaniu się na materacu. Następnie, po nocy, lub innym określonym czasie osoba taka swe wrażenia oraz wszelkie zalety opisać musi na mediach społecznościowych lub blogu.
Gumolog... Nazwa trochę dziwna... Lecz jak pierwsze dwie sylaby wskazują na to, jest ona związana z gumą! Lecz jaką, pytanie kolejne zadać sobie można! Tą od opon, a może do żucia? Od tego drugiego, rzecz jasna! Konsystencja, waga smak jak i zapach to rzecz, na którą głównie uwagę się zwraca! Lecz to jeszcze nie koniec, ponieważ trzeba posiadać naprawdę wielką wiedzę na temat gumy do żucia!

Przed nami znajduje się już czwarta para zajęć, za które można dostać pieniądze! Jak zwykle znajdziesz kilka słów wspaniałych, więc proszę Cię, abyś teraz oznajmił mi, który zawód — według Ciebie, oczywiście — mógłby być pracą Twą!
Uwielbiam czekoladę! Jej słodki, rozpływający się w ustach smak to coś, do czego porównania brak! Ma osoba bez zastanowienia dlatego decyduje się na testera czekolady! Zamiast wziąć ze sklepu rzecz, za którą trzeba płacić, osoba ma jadłaby za darmo słodycz, a nawet płacono by mi za szczerą opinię!
Któżby nie chciał wręcz „zaadoptować” wspaniałego zwierzątka, pandą zwanego? Dla mnie na pewno byłaby to najlepsza praca na świecie! Bardzo chciałbym znać takiego misia! Trzeba go codziennie przez cały rok przytulać, głaskać, aby stał się wręcz własnym dzieckiem. Oprócz przecudnych wrażeń i głębszego poznania takiego wspaniałego zwierzątka, czeka istnie wielka nagroda pieniężna! Trzeba jednak przygotować się na to, że dzień w dzień, bez przerwy trwa opieka!
Reklama

Zatem jak już tutaj przywędrowałeś, ma osoba przyszykuje dla Ciebie następną parę niezwykle dziwnych pracy! Pochwal się zatem szybciutko, która z nich do gustu bardziej Ci przypadła i na pewno w niej byś się odnalazł!
Projektant sukienek dla lalek, oto zawód, który z pewnością został stworzony z myślą o mnie! Musi przeważać tutaj naprawdę wielka kreatywność! Niektóre dzieci są wręcz „wybredne” i można powiedzieć, że osoba zajmująca się tym musi „czytać w myślach” dzieciom!
Personal shoper to praca prosta. Polega ona jedynie na zdaniu się z obecnej mody. Jeśli ktoś nie ma wyczucia stylu, przejmować się tym nie musi! Na podstawie swej wiedzy może doradzać w wymyślaniu jakieś kreacji, lecz odrzucać propozycji osoby, która ją zatrudniła nie może!

Tutaj wkraczamy na smutne tory nieco, gdyż kiedyś każdego śmierć odwiedzi. A skoro jesteśmy w aktualnym miejscu, to powiedz, które zajęcie wolałbyś wykonywać!
Uwielbiam, gdy ludzie wszystko na mnie wyrzucają i z pewnością mam niezwykły talent do pocieszenia! Stwierdzić zatem prędziutko mogę, że zawód koordynator żałoby dla mnie został stworzony! Lekarze czasami nie potrafią powiedzieć najbliższym pacjenta, iż jego już na tym świecie nie ma. Zatrudniają wtedy kogoś takiego, na którego calutki ciężar żalu spada, a na dodatek musi mieć zdolność do pocieszania każdego.
Kiedyś osobę, która opłakiwała zmarłych, nazywano „płaczką”. Aktualnie zwie się ona żałobnikiem. Nieraz ludzie potrzebują, aby ktoś razem z nimi pożegnał się ostatni raz z bliskim. Zatrudniają wtedy właśnie taką osobę, dzięki której być może nieco im ulży.
Reklama

Niestety, to nasze przed ostatnie pytanie. Mój drogi, na pewno za chwil parę przekonasz się, który zawód z wodą związany do gustu Ci przypadł! A kiedy już się dowiesz, powiedz, proszę i mi, który to!
Syrena! Osoba ta ubrana w ogon ma za zadanie zabawiać ludzi, którzy znajdą się w określonym centrum rozrywki! Ci, którzy chcieliby mieć taki zawód, muszą przejść specjalne szkolenie, aby długo wytrzymać pod wodą bez zaczerpnięcia tlenu. Muszą także nauczyć się specjalnego tańca, aby mieć czym zachwycić ludzi.
Bardzo chciałbym zostać opiekunem wyspy Hamilton! Praca ta polega na zakosztowaniu niezwykłych widoków okolicy! Oprócz tego można popływać w wodach otaczających grunt i poznać magiczny, podwodny krajobraz!

Być może i zauważyłeś, że to ostatnie pytanie! Spójrz teraz proszę poniżej i krzyknij głośno, aby wszyscy usłyszeć mogli, jaką decyzję w ostatnim pytaniu podejmiesz!
Jest to pracownik do liczenia ryb! Brzmi to strasznie łatwo, prawie zbędnie... Lecz jest to naprawdę ważne! Ryby pływają, czekając na swój „podział”, a to jeszcze bardziej utrudnia pracę takiej osobie. Na dodatek musi odróżnić określony gatunek. Następnie wciska odpowiednie przyciski, a na tej podstawie ustala się kwoty połowowe.
Bardzo chciałbym być zawodowym rabusiem! Praca polega na włamywaniu się do banków, urzędów i korporacji, jedynie dlatego, aby sprawdzić ich zabezpieczenia. Okrada on instytucje z cennych informacji, bądź pieniędzy, jedynie po to, aby w razie prawdziwego napadu wszyscy mieli naprawdę silne zabezpieczenia.

Reklama
108 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Flovie
Flovie
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 21

Bimbi

Bimbi

Fajne głoswanie❤️

Odpowiedz
Lerinnes

Lerinnes

Woooow, ale genialne i kreatywne głosowanie! ❤❤❤

Odpowiedz
1
Flovie

Flovie

•  AUTOR

@Lerinnes Dziękuję 🥺☀!

Odpowiedz
1
ArbuzowaPani

ArbuzowaPani

Bardzo fajne głosowanie, gratulujé 90 serc ♥️♥️♥️

Odpowiedz
1
n.nicoleaa

n.nicoleaa

super głosowanie!

Odpowiedz
1
Flovie

Flovie

•  AUTOR

@n.nicoleaa Dziękuję 🥺🌼!

Odpowiedz
Leisnay

Leisnay

I co że statusem? Widzę, że mini że SG 😌😏

Odpowiedz
1
Leisnay

Leisnay

@Peraly Ale będzie SG, bo jest mini 💖

Odpowiedz
1
Flovie

Flovie

•  AUTOR

@MisseIy Może

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Leisnay

Leisnay

Mimo, że dopiero teraz polubiłam, to w okresie głosowania miałaś mój głos 💜

Odpowiedz
1
Adellaine

Adellaine

Leci głos 🤎

Odpowiedz
1
Flovie

Flovie

•  AUTOR

@Adellaine Dziękuję 🥺💖🌾!

Odpowiedz
Petallie

Petallie

Leci głos <3

Odpowiedz
1
Petallie

Petallie

@Peraly Dobrze, że Neovy go poleciła. Dzięki temu więcej osób go zobaczy 😅😌

Odpowiedz
1
Flovie

Flovie

•  AUTOR

@Petallie Prawda! Jest już 56 głosów w pierwszym pytaniu 🤯!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Petallie

Petallie

Extra głosowanie! W którymś pytaniu było: „obie pracę” a powinno być „obie prace” ale to tylko szczegół 😅. W głosowaniu napewno zdobędziesz mój głos, bo: zasługujesz na Quiz na SG, no i chętnie Tobie pomogę, skoro ja nie biorę udziału 😜💞

Odpowiedz
1
_.Luna._

_.Luna._

Ciekawy quiz! 😃 Masz mój głos! ❤

Odpowiedz
1
Flovie

Flovie

•  AUTOR

@Neovy Dzięki 🙊✨! Na końcu jakieś bzdury mogłam pisać, bo — uwierz — na serio tak mi się chciało ten quiz skończyć ale nie chciało 🤣

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej