Chcesz wiedzieć, czy Twoje marzenia i życzenia się spełnią?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 41

Kasiks124.

Kasiks124.

Twoje marzenie najprawdopodobniej się spełni, ale musisz trochę poczekać. Nie spiesz się. Wszystko toczy się dalej jak zwykle. Pośpiech może tylko zepsuć wszystko, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Żyj swoim życiem najlepiej, jak potrafisz, a kiedy się tego spodziewasz, dokładnie wtedy spełnią się Twoje marzenia i życzenia. Super quiz!

Odpowiedz
.Xayah.

.Xayah.

2, eeee ja chce po MOJEMU!

Odpowiedz
KittyKicia

KittyKicia

Karta #2
Już niedługo otrzymasz od dawna zasłużoną nagrodę za swoją pracę. Dostaniesz to, czego chcesz, ale nie w sposób, w jaki się tego spodziewałeś. Ale ten nowy sposób może być najlepszym sposobem na otrzymanie nagrody za całą swoją pracę i nie pożałujesz. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Mam taką nadzieję heh
Tak poza tym to bardzo kreatywny quiz
Dodaję do ulu

Odpowiedz
Nazwa_uzytk0wnika

Nazwa_uzytk0wnika

Wszechświat nie jest gotowy, aby dać Ci to, o co prosisz. Przemyśl dokładnie swoje życzenia. Postaraj się, aby tak się stało. Pamiętaj, praca jest zawsze nagradzana. Więc jeśli będziesz wytrwała, wszechświat nie będzie w stanie Cię odrzucić. Ale musisz nad tym popracować – to nie czas na lenistwo, bo nie zostaniesz nagrodzona. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Tak właściwie nie mam marzeń

Odpowiedz
Kreatorka_010

Kreatorka_010

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
.Jung_Man-wol.

.Jung_Man-wol.

Przepraszam za zaśmiecanie:
*
Powiedz 12 razy (śpiewam). Skopiuj to do 5 komentarzy. Wejdz na swój profil. Zdziwiony?

Odpowiedz
Y_a_k_u

Y_a_k_u

Otrzymasz to, o co prosisz, a nawet więcej. Najważniejsze, żeby na tym nie poprzestać. Musisz działać w kierunku swojego celu i nie tylko. Dla Ciebie spełnienie jednego życzenia nie wystarczy. Musisz kontynuować całą pracę i szczęście, patrząc na siebie i realizować wszystkie swoje marzenia i pragnienia. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Mam nadzieję że się spełni

Odpowiedz
crying.angel

crying.angel

Wszechświat nie jest gotowy, aby dać Ci to, o co prosisz. Przemyśl dokładnie swoje życzenia. Postaraj się, aby tak się stało. Pamiętaj, praca jest zawsze nagradzana. Więc jeśli będziesz wytrwały, wszechświat nie będzie w stanie Cię odrzucić. Ale musisz nad tym popracować – to nie czas na lenistwo, bo nie zostaniesz nagrodzony. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Wiedziałam ze nigdy nie znajdę prawdziwych przyjaciół..

Odpowiedz
Emily_Jones

Emily_Jones

Świetne

Odpowiedz
Pepa

Pepa

Jeśli wybrałeś kartę #2:
Już niedługo otrzymasz od dawna zasłużoną nagrodę za swoją pracę. Dostaniesz to, czego chcesz, ale nie w sposób, w jaki się tego spodziewałeś. Ale ten nowy sposób może być najlepszym sposobem na otrzymanie nagrody za całą swoją pracę i nie pożałujesz. Podziel się wynikiem w komentarzu! Heh

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej