Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Bóg Miłuje Stare Męczennice

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Astoe
Astoe
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 6

ingrid13

ingrid13

Twoje opowiadanie jest po prostu… mrożące krew. Podziwiam Cię. Napisałaś w takim specyficznym, wręcz trochę strasznym klimacie. Serio – pisz więcej! Masz mega talent. Powodzenia i dużo weny :)

Odpowiedz
1
Ikigai

Ikigai

Wow, to było naprawdę niesamowite! To, co przekazałaś i pokazałaś jest naprawdę genialne. Masz bogate słownictwo i spojrzenie, którego niektórym brakuje. Widziałam tylko kilka malutkich błędów, które wcale nie odpychają mnie od przekonania, że to nie była zmarnowana chwila mojego życia, a być może jedna z najlepszych. Odwaliłaś niezłą robotę, gratuluję. Powodzenia w dalszych opowieściach ;)

Odpowiedz
1
Lady_Of_The_Rings

Lady_Of_The_Rings

Jestem naprawdę pod wrażeniem, masz duży talent i spory potencjał, by pisać jeszcze lepsze opowiadania! Masz bogaty zasób słownictwa, dobry styl i nie popełniają zbyt wielu błędów. W sumie znalazłam tylko jeden: przy końcu był jakiś przymiotnik z nie napisanym oddzielnie – piszemy je łącznie 😉 nie podobało mi się też na początku wyrażenie żyłam życiem, wstawiłabym tam jakiś inny czasownik, ale to Twoja wizja artystyczna 😉 Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem Twojego dzieła. Uważam, że w pełni zasługuje na SG

Odpowiedz
1
.Kroliczka.

.Kroliczka.

Hej! Opowiadanie miło mnie zaskoczyło, nie przepadam za tego typu opowiadaniami, lecz na prawdę podoba mi się fabuła :)

Niestety błędem, który popełniasz jest to, że nie zaczynamy dialogu od myślnika „-” tylko od łącznika „—”. Ten błąd popełnia dużo osób i często opowiadania tak pisane trafiają na sg ⚡

Zostawiam w pełni zasłużone serce 💖

Odpowiedz
1
-Human-

-Human-

@.Kroliczka. ja zawsze zaczynam od myślnika, chociaż wiem, że powinno się zaczynać od łącznika. Ale to wynika z tego akurat, że moja klawiatura jest… Do d*** po prostu i połowy liter i znaków nie idzie napisać!

Odpowiedz
.Kroliczka.

.Kroliczka.

@-Human- Ja mam tak, że kopiuje z internetu i wklejam wtedy gdy zaczynam dialog 😊

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej