Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Bóg Miłuje Stare Męczennice

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Astoe
Astoe
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 6

ingrid13

ingrid13

Twoje opowiadanie jest po prostu… mrożące krew. Podziwiam Cię. Napisałaś w takim specyficznym, wręcz trochę strasznym klimacie. Serio – pisz więcej! Masz mega talent. Powodzenia i dużo weny :)

Odpowiedz
1
Ikigai

Ikigai

Wow, to było naprawdę niesamowite! To, co przekazałaś i pokazałaś jest naprawdę genialne. Masz bogate słownictwo i spojrzenie, którego niektórym brakuje. Widziałam tylko kilka malutkich błędów, które wcale nie odpychają mnie od przekonania, że to nie była zmarnowana chwila mojego życia, a być może jedna z najlepszych. Odwaliłaś niezłą robotę, gratuluję. Powodzenia w dalszych opowieściach ;)

Odpowiedz
2
Lady_Of_The_Rings

Lady_Of_The_Rings

Jestem naprawdę pod wrażeniem, masz duży talent i spory potencjał, by pisać jeszcze lepsze opowiadania! Masz bogaty zasób słownictwa, dobry styl i nie popełniają zbyt wielu błędów. W sumie znalazłam tylko jeden: przy końcu był jakiś przymiotnik z nie napisanym oddzielnie – piszemy je łącznie 😉 nie podobało mi się też na początku wyrażenie żyłam życiem, wstawiłabym tam jakiś inny czasownik, ale to Twoja wizja artystyczna 😉 Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem Twojego dzieła. Uważam, że w pełni zasługuje na SG

Odpowiedz
1
.Kroliczka.

.Kroliczka.

Hej! Opowiadanie miło mnie zaskoczyło, nie przepadam za tego typu opowiadaniami, lecz na prawdę podoba mi się fabuła :)

Niestety błędem, który popełniasz jest to, że nie zaczynamy dialogu od myślnika „-” tylko od łącznika „—”. Ten błąd popełnia dużo osób i często opowiadania tak pisane trafiają na sg ⚡

Zostawiam w pełni zasłużone serce 💖

Odpowiedz
1
-Human-

-Human-

@.Kroliczka. ja zawsze zaczynam od myślnika, chociaż wiem, że powinno się zaczynać od łącznika. Ale to wynika z tego akurat, że moja klawiatura jest… Do d*** po prostu i połowy liter i znaków nie idzie napisać!

Odpowiedz
.Kroliczka.

.Kroliczka.

@-Human- Ja mam tak, że kopiuje z internetu i wklejam wtedy gdy zaczynam dialog 😊

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej