Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Azyl #4

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Atria Atria
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 14

Emisia5

Emisia5

Te scenki to na pewno był dobry pomysł

Odpowiedz
1
Kejtkati

Kejtkati

Imię: Greenpool

Wiek:nastolatka

Płeć:ona

Opis: Ciemno-zielono-szara smoczyca wielksości mniejszej odmiany słonia. Ma srebrne rogi, kły, zęby itp. Ma dwie pary białych oczu. Gdy była smoczątkiem inny smok zabił jej rodziców i wychowała ją Florella. Nie je mięsa. Jest zamknięta w sobie i cicha.

Odpowiedz
Kejtkati

Kejtkati

Imię: Bloody shadow

Wiek: Dorosły smok

Płeć:on

Opis: Ciemno-czerwony smok z czarnym grzbietem. Ma długie ostre jasno-szare kolce w żądku blisko siebie na plecach przez co przypominają długi irokez idący przez cały grzbiet. Ma ciemno-szare oczy. Jest agresywnym smokiem, i szybko się denerwuje. Często walczy z innymi smokami. Nieprzepada za ludźmi. Nielubi podpożądkowywać się prawu (np temu że niemoże zabić człowieka bez powodu itd.)

Odpowiedz
Kejtkati

Kejtkati

Imię:Golden

Wiek:starsza

Płeć:ona

Opis: złota smoczyca z czarnymi rogami skierowanymi do przodu. Pamięta czasy wojny. Pidczas wojny ludzi i smoków, nie walczyła ,tylko leczyła i pomagała zranionym smoką. Zakochała się w jakimś człowieku ,ale nikomu tego niezdradziła pamięta teamtego człowieka do teraz i za nim tęskni. Jej nastawienie do ludzi jest ciekawa i próbuje dowiedzieć się czegoś o człowieku w którym była zakochana. Ma szary język

Odpowiedz
1
Kejtkati

Kejtkati

Imię: Dark

Wiek:smoczątko

Pleć:on

Opis: Czarny młody smok wielkości cielaka. Na skrzydłach ma pióra, przez co dostał przezwisko (ktòrego nielubi ,ale się przyzwyczaił) kurczak. Jest raczej samotnikiem. Rodzice pożucili go jako małego smoka i opiekuje się nim Smoczyca Florella. Do ludzi jest nastawiony neutralnie,

Imię:Florella

Płeć:ona

Opis:jaskrawo zielona smoczyca z ciemno-zielonymi rogami rozgałęziającymi się jak drzewa. Jest wielkości słonia i pół. Zieje dymem (dłuższe wdychanie go może spowodować zatrucie, uduszenie). Jest przyjazna i opiekuńcza. Zbiera pożucone i osierocone małe smoki ,którymi się opiekuje i traktuje je jak własne dzieci. Opiekuje się Dark’iem. Możesz jej dodać jeszcze jakieś małe smoki (niema włansych dzieci)

Odpowiedz
Liaque

Liaque

Imię: Hugs Xiaoi
Wiek: Młody
Opis: Wielkości samolotu, silny, nie ma zbyt wielkich skrzydeł, ale za to długi ogon przyozdobiony kolcami koloru mlecznej czekolady. Sam ma wyraźnie zaznaczone łuski zielono-szaro-niebiesko-czarno-czerwone i czerwono-fioletowo-czarne oczy. Istna paleta ciemnych barw, nie licząc żółto-czarnych źrenic.
Dod.info: Nieco agresywny, ma spore ego, nie lubi ludzi, często bierze udział w walkach smoków, spokrewniony z autorytetami z azylu smoków. Ma smoczątko (Dizflyfa) i partnerkę Dostreet.
Młodego wychowuje na drugiego siebie, a partnerka jest mu przeciwna w kwestii walk i wyochowywania Dizflyfa.

Odpowiedz
1
Kejtkati

Kejtkati

Świetne :D co do rysowania scenek to fajny pomysł, jestem za ^^

Odpowiedz
2
Atria

Atria

•  AUTOR

@Kejtkati Dziękuję :D

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Daktyl
Wiek: Młody
Płeć: Męska
Opis: Jest on dziwną odmianą syreno-smoka. Ma pysk, przednie łapy, szyję i pół tłowia smoka, a od drugiej połowy tłowia ma długi syreni zielono-niebiesko-czerwony ogon. Łuski ma białe, a oczy karmazynowo-fioletowe. Nie ma skrzydeł
Dod.info: Nieco depresyjni, krytyczny i ironiczny

Odpowiedz
2
Liaque

Liaque

Imię: Rosemary (Czyt: Po polsku, nie po angielsku)
Płeć: Żeńska
Wiek: Starsza
Opis: Jest dumną posiadaczką białych łusek i czarnym obramowaniu (Wyraźnie zaznaczony kształt pół-okrągłych łusek), wielkie i długie kolce koloru białego i wielkie białe skrzydła w czarnym obramowaniu. Oczy mają przepiękną szklano-fioletową barwę. Brzuch jest koloru czarnego, tak jest w ciemności. W dzień jest biała ale obramowanie skrzydeł, łusek o brzuch są koloru czekolady, a oczy z głębokiego fioletu stają się jasno fioletowe.
Dod.info: Była jednym ze smoków, które ludzie przebudzili. Poznała parę złych ludzi, ale o tych dobrych, z którymi była w świetnych stosunkach, więc nic nie ma do ludzi. Ma zawsze swoje zdanie i nie przepada za środowiskiem królewskim, lecz ma tam autorytet. Zwykle strzeże granicy. Nieco wyniosła, ale i inteligentna, lojalna, bystra, sprytna, kreatywna i wesoła, choć czasami poważna.

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Karmazyn
Wiek: W trakcie rozwoju
Płeć: Męska
Wygląd: Ma wyjątkowy dar zmieniania koloru łusek i oczy, ale zwykle ma albo (Szaro-niebieskie umaszczenie i granatowe oczy) albo (Czarne umaszenie z brązowymi kolcami i czarne oczy).
Dod.info: Nie przepada za ludźmi, lubi się „bawić”, ma dystans do siebie.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej