Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Azyl #2

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Atria Atria
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 19

Emisia5

Emisia5

Ale śliczne te obrazki 😍
A opowiadanie bardzo ciekawe i wciągające

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Uriel
Wiek: Młody
Płeć: Męska
Opis: Czarno-brązowe łuski, okazjonalnie szare i zielone. Amestytowo-lodowe oczy. Wielkości kilku materacy.
Dod.info: Bardzo nie lubi ludzi i ich nie toleruje. Chłodny, impulsywny, uparty, choleryk. Często bierze udział w walkach, przez co stracił 2 łuski. (Jedną w okolicach brzuca, drugą w okolicach karku) (Oczywiście w walkach między młodymi osobnikami, jest tzw. Arystokratą i ma ideały zgodne z tymi jego rodziny)

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Pour loot
Wiek: W trakcie rozwoju
Płeć: Żeńska
Opis: Niczym galaktyka, ciemno granatowe łuski w plamki jakby gwiazdy i kolorowe jakby mgławice, głębokie oczy czarne u źrenicy kryształowe. Wielkości samolotu i tramwaju w jednym. Potęże skrzydła i smukły ogon.
Opis: Od zawsze lgnęła do ludzi, piękna, fascynowała się ludźmi od zawsze (To coś jak ludzka fascynacja smokami, tylko zamienione role), nie zbyt dogadywała się ze smokami w swoim wieku, ale ze starszymi tak. Posiada duże zdolności przywódcze i logikę.

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Moudrlie
Wiek: Starsza
Płeć: Żeńska
Opis: Ma łuski koloru indygo (Pojedyńcze ciemno zielone) oraz oczy wyglądające jak idealny kryształ albo diament odwiecznie tkwiący w oczodole, ma również wielkie delikatne skrzydła koloru amestytowego i wielkie kolce na zgrabnym ogonie. (Kolce koloru kości słoniowej)
Dod.info: Piękność smocza, mimo iż nie zalicza się do tzw. Arystokratek. Uparta, bystra, lojalna, honorowa, pokojowa. Nie ma nic do ludzi.

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Hemel
Wiek: Młody
Płeć: Męska
Opis: Maleński, wielkości ucha. Ma piękne perliście-błękitne oczy i niemal kryształowe łuski
Dod.info: Dopiero się wykluł (5-6 dni temu), potrafi niewyraźnie zaledwie parę słów

Odpowiedz
Liaque

Liaque

@Liaque
Aha, jego rodzice zginęli. Zostali zaatakowani przez inne smoki. Przypałęta się do twojej postaci, jeżeli chcesz.

Odpowiedz
Liaque

Liaque

Imię: Lea Yms
Wiek: W trakcie rozwoju
Opis: Oczy niby pomięty i pomalowany stary pergamin w bańce włożony w oczodów w kolorze seledynowych (Te oczy takie jak u kota, bo jak się przyjrzeć to jak taki pergamin wyglądają), podłużne źrenice. Czerwono-jasno fioletowe łuski, wielkość deepa.
Dod.info: Charyzmatyczna, przywódcza, nie ma nic do ludzi.

Odpowiedz
Liaque

Liaque

Imię: Joan um Yeallow
Wiek: Młoda
Płeć: Męska
Opis: Łuski w kolorze karmazynu w białej otoczne, oczy jakby zdjęte gwiazdki z niema, rozjażone, błękitne i wepchnięte w oczodoły, pełne życia. Wielkość ok.2-3 słoni (Tego mniejszego gatunku), wielkie skrzydła o kolorowo-przezroczystej błonie niczym te wróżki, niezbyt długi i zgrabny ogon.
Dod.info: Świetny aktor, często ubrudzony ziemią, nie przepada za ludź, chłodny w stosunku do nich ale uprzejmy, dla smoków świetny towarzysz

Odpowiedz
Liaque

Liaque

Imię: Grean
Wiek: W trakcie rozwoju
Płeć: Męska
Opis: Oczy jakby wystrzeliły w nich wysiące kolorowych fajerwerków oraz zielono-szare stonowane łuski, miejscami pokryte jakby czarnymi smugami, wielkość płetwala błękitnego
Dod.info: Nie lubi ludzi, wini ich za wojnę. Dla smoków raczej nieco zdystansowany, ale i zabawny oraz towarzyski.

Odpowiedz
Liaque

Liaque

Imię: Irya
Wiek: Młoda
Płeć: Żeńska
Opis: Wielkości autobusu (Tego czerwonego angielskiego z dwoma piętrami), łuski utrzymane w aksamitnym błękicie i oczach koloru płynnej czekolady. Smukły ogon.
Dod.info: Żądna uwagi, bardzo wiele wie zarówno o smokach jak i ludziach (Prawdziwa skarbnica wiedzy), inteligentna, kreatywna. Nic nie ma do ludzi, a nawet się nimi nieco interesuje (Taka arystokratka)

Odpowiedz
Liaque

Liaque

Imię: Fryellan
Wiek: W trakcie rozwoju
Płeć: Męska
Opis: Wielkości kilku słoni, potężny pysk i stosunkowo niewielkie skrzydła, potężne łapy i ogon, jego łuski utrzymane w tonacji głębokiej zieleni z rozżażonymi niczym najjaśniesze gwiazdy oczyma
Dod.info: Impulsywny, dokładny, zdeterminowany, pracowity. Za ludźmi nie przepada „prywatnie” ale oficjalnie są mu obojętni

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej