Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Azyl #1

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Atria Atria
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 26

Emisia5

Emisia5

Ale to jest super! I rysunki piękne! Jaka szkoda, że nie trafiłam tu wcześniej…

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Luna
Wiek: Młoda
Opis: Księżycowa (Srebny, biały, szary, nuta czarnego i nuta kremowego) łuska oraz głębokie jak niebo granatowe oczy. Wielkość plazmy, długi ogon o białych wypustkach i skrzydła.
Dod.info: Nie nauczyła się jeszcze ziać, choć czasami przez przypadek coś podpali swoim zielono-fioletowym ogniem. Cisza i spokojna, nie dogaduje się z rówieśnikami i nieco trudno jej przychodzą różne rzeczy, ale jest niezwykła, bo potrafi zmienić kolor łusek, choć tego na razie za bardzo nie kontroluje i nikt o tym nie wie. Nie ma nic do ludzi, ale woli się trzymać z daleka. Lubi owoce, czego niektórzy nie rozumieją, ale gdy komuś zaufa to jest świetną towarzyszką. Przyjaźni się z Tatianą o ile @Kejtkati się zgodzi.

Odpowiedz
3
Kejtkati

Kejtkati

@Liaque ok :D

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Moon
Wiek: W trakcie rozwoju
Płeć: Męska
Opis: Zielono-srebrny o złoto-pudrowo różowo-żółtych oczach. Wielkie twarde łuski i długi ogon o szylkretowych kolcach (Czarny-rudy-biały). Ma długie rzęsy.
Opis: Pełen życia, energiczny, uprzejmy, ale nieco szalony (Taki trochę nastolatek), bywa złośliwy, do ludzi nic nie ma.

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Cheryl
Wiek: Młody
Płeć: Męska
Opis: Szaro-błękitny o ciepłych czerwonych oczach, maleńki, długi jak od nadgarstka do końca najdłuższego palca, ale wysoki jak ołówek, ma piękne podłużne łuski i ostre zęby oraz kształtujące się kolce.
Opis: Przyjaźnie i otwarcie nastawiony do ludzi, jest spokojny i gadatliwy. Trudno go pokonać w bitwie na argumenty, uparty, przez co bywa zabawny, bo nadal zachowuje się trochę jak dziecko co właściwie jest adekwatne do jego wieku. Przyjaciel Dolitrii.

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Helsinka
Wiek: Starsza
Opis: Jest wielkości ręki, ma mądre czekoladowe oczy i czarne łuski, szare pazury i kolce. Skrzydła ma czarne z czarymi smugami, gdzie nie gdzie. Jednej łuski nie posiada.
Dod.info: Jest tak jakby smoczym lekarzem, ale również prowadzi coś w rodzaju ośrodka dla smoków, których rodzice zginęli. Za ludźmi nie przepada, ale nie żywi nienawiści.

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Czad
Wiek: W trakcie rozwoju
Płeć: Żeńska
Opis: Błękitny, wręcz lazurowy. Oczy w kolorze oceanu, w otoczce w kolorze Rose Gold, posiada dwa gigantyczne kolce na czole, jest wielkości dwóch płetwali błękitnych.
Dod.info: Do ludzi nic nie ma, ale także ich nie miłuje. Pomaga młodszym smoką w życiu ale i w nauce

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Czast
Wiek: Młody
Opis: Wielkości słonia (Tego mniejszego gatunku), Złoty ze srebrnymi oczami, krótki ogon, ale skrzydła prawie 3x razy większe od niego. Pięknie wyprofilowany pysk.
Dod.info: Spory i dojrzały jak na swój wiek. Obojętny w stosunku do ludzi.

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Kukuel
Wiek: W trakcie rozwoju
Opis: Alabastrowy, czarne oczy. Wielkości dwóch-trzech słoni. Idealnie okrągłe łuski i potężne łapy, łeb i wielkie czarne jak węgiel kolce.
Dod.info: Nie żywi do ludzi nawet krzty sympatii, łatwo go zirytować, typowy wychowanek starego rodu. Świetnie orientuje się w smoczej polityce.

Odpowiedz
2
Liaque

Liaque

Imię: Nazzer (Naczczer)
Wiek: W trakcie rozwoju
Opis: Zielono-czarny z białymi oczami. Skrzydła ma białe z czarnymi i zielonymi smugami. Kolce i rogi czarne i brązowe tak samo jak pazury. Spory pysk i długi ogon. Wielkości autobusu, ale długi jak pięć.
Dod.info: Uwielbia dyskutować i mówi niezwykle szybko, że czasamu nie da się nadążyć. Nie ma nic do ludzi, jest ciekawski, ale gdy ktoś go zdenerwuje to była ironiczny i złośliwy

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Imię: Shara Yea Termhof
Wiek: Młoda
Opis: Jest w kolorze jasnego dębu z białymi i czarnymi rogami. Długie zęby są koloru czarnego, ma wyraźnie zaznaczone na fioletowo twarde wargi, oczy są w kolorze fioletowo-rose gold. Posiada uszy sterczące trochę jak u kota i zwinny ogon. Jest wielkości telewizora-plazmy.
Dod.info: Nie lubi ludzi i trzyma się od nich zdalema, tak samo jak od walk. Jednak to tylko kwestia czasu i zaufania, nie żywi do nich nienawiści. Jest ulubienicą króla. Ma drobne problemy z wymową i nie zawsze można ją zrozumieć.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej