
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




-.YOSHI.-
AUTOR•Hejjj ^^
uchihx._obitx_.
@-_fanbrokulkow_- haj
-.YOSHI.-
AUTOR•Od obsy…
-.YOSHI.-
AUTOR•Chciałbym podziękować:
@George_Wasik
@_Anime._.fan_
@uchihx._obitx_.
ZA ŻYCZENIE DLA DZICZKI <333
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA <333
G...k
@-_fanbrokulkow_- co
-.YOSHI.-
• AUTOR@George_Wasik hm?
-.YOSHI.-
AUTOR•NAPISZE KTOŚ „Sto lat” POD TYM WPISEM?! BŁAGAM
G...k
@-_fanbrokulkow_- milion lat milion lat
-.YOSHI.-
• AUTOR@_Anime._.fan_ to dobrze ^^
-.YOSHI.-
AUTOR•Umarlem