Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Antidotum

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 20

MYSZA282

MYSZA282

Czytam to o pierwszej w nocy bo wtedy czyta mi się najlepiej, niestety we dnie nie mam prawie w ogóle czasu. Zbieram się do napisania tego komentarza od pół godziny bo po prostu aż brakuje słów. Ukazałaś to co nowe, piękne, nieosiągalne ale i zarazem najtragiczniejsze w swój własny sposób. Jak dotąd czytanie traktowałam jako sposób na rozrywkę, ale twoje opowiadanie dostarczyło mi doświadczeń, uczuć i poruszyło dogłębnie… Myślę że w porównaniu do maestrii tego co tu przeczytałam mój komentarz brzmi krucho i sztampowo jednak chcę tylko podziękować za dobrze spędzony czas, mój i twój jak i za miłość, którą przelałam na tę dosyć długą chwilę czytania tej niesamowitej historii.

Odpowiedz
Virnette

Virnette

W swoim życiu czytałam mnóstwo opowiadań, czasem zdawało mi się, że już znalazłam to, które mogłam z czystym sumieniem nazwać najlepszym. Jednak „Antidotum” przebiło wszystko. Dosłownie wszystko. Nie mówiąc nawet o tym, jak bardzo się w tym zaczytałam. To opowiadanie sięgnęło gdzieś głębiej, przebijając się przez wszystkie warstwy uczuć. A teraz… Nawet patrząc na błękit nieba, wschód Słońca czy panoramę miasta, zawsze będę miała w głowie perfekcyjnie dobrane opisy zjawisk, które uważałam za monotonne. To opowiadanie zmieniło coś więcej, niż ilość przeczytanych przeze mnie słów i zrozumienie ich znaczenia.

Otworzyło mnie na to, co do tej pory było nieosiągalne.

Nawet powieści światowej sławy autorów nie dorównują temu, co czytałam jeszcze kilka minut temu. Jest tylko jedno słowo potrafiące to opisać: n i e s a m o w i t e.

Odpowiedz
2
Muza_2006

Muza_2006

Muszę przyznać, że czytam to już drugi raz (strasznie długo mi to zajęło) i jestem pod wrażeniem. Polubiłam zarówno Maikę jak i Sylę, dlatego że w każdej z nich odnalazłam cząstkę samej siebie. Podoba mi się sposób, w jaki przedstawiłaś uzależnienie oraz proces „leczenia”. Niektóre fragmenty przypominały mi również moje dawne sny.
Jeżeli chodzi o ogólną ocenę opowiadania, to po prostu nie mam słów, to wszystko było takie, hm… niezwykłe. Mam nadzieję, że napiszesz kiedyś coś podobnego 💗

Odpowiedz
1
Nervica

Nervica

Doprawdy wspaniałe opowiadanie. Wzruszające, dające do myślenia. Zdecydowanie polecę je moim znajomym.
Widać, że włożyłaś w nie dużo czasu i energii. Masz bardzo ciekawy, ładny styl. Jedyna moja uwaga tyczy się tego, że przy zapisywaniu dialogów stawia się spację przy myślnikach. Czyli, że bohater nie powie ‚-Osiem.’, tylko ‚- Osiem.’. Trafiło się również kilka literówek, jednak nie ujmują one piękna utworu.
Życzę ci powodzenia w dalszym procesie rozwijania się pod tym względem, bo nawet jeżeli teraz opowiadanie odznacza się wysokim poziomem, to w przyszłości może być jeszcze lepiej.

Odpowiedz
1
Tora_Dexford

Tora_Dexford

Nie ma słów opisujących moje emocje wywołane po przeczytaniu tego opowiadania…. To jest pi prostu genialne! Dawno nie czytalam na tej stronie czegoś tak wspaniałego ^^

Odpowiedz
1
PhoenixFromAshes

PhoenixFromAshes

Nie potrafię wyrazić uczuć, jakie doznaję po przeczytaniu tego. Nie potrafię powiedzieć, jakie to było niesamowite.
Pozostaje tylko… wow.

Odpowiedz
1
Hitomi_Satake

Hitomi_Satake

Dziękuję Ci za to, że mogłam spędzić czas przy tym opowiadaniu. Cudownie dobierasz słowa i perfekcyjnie przekazujesz wiele różnych emocji. Opisy były tak dokładne, a zarazem realne, że niemal widziałam przed sobą jak poszczególne sceny się rozgrywają. Mistrzostwo.

Odpowiedz
2
Auriel

Auriel

Och, co prawda czytałam długo, ale nie żałuję. To było piękne. Zachwyciłaś mnie.

Odpowiedz
1
Taerra

Taerra

Niesamowite. Nie… To słowo i tak jest za małe, aby to opisać.
Zaskakujące. Kiedy już myślałam, że wiem, co wydarzy się w kolejnych zdaniach… Tworzyłaś zupełnie coś innego.
Wciągające. Wpadłam w ten świat, przez te pół godziny oderwałam się od rzeczywistości i przeniosłam się do ośrodka „Nobel”.
Niebanalne. Gdyby ktoś chciał nakręcić film na podstawie tego opowiadania… Byłby hitem.

Dziękuję 💝

Odpowiedz
3
.Niedoskonala.

.Niedoskonala.

Zostawię na później, ale z pewnością ujrzysz jeszcze moją opinię :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej