Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

android – ten + epilogue

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.
lost_time
lost_time
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 11

E..._

Cudna seria. Twój styl pisania jest taki lekki, że czyta się nie patrząc na świat. Szkoda, że to koniec. I powinnaś być dumna. Bo jest to intrygująca seria i bardzo wciągająca.

Odpowiedz
1
lost_time

lost_time

•  AUTOR

@Esti_ bardzo mi miło, dziękuję ślicznie! <3

Odpowiedz
1
XLiveWireX

XLiveWireX

Kiedy zobaczyłam końcówkę stanęło mi serce ale naszczęście dodałaś epilog

Odpowiedz
2
loneliness_poetry

loneliness_poetry

Nie wiem co napisać końcówka zaparła mi dech w piersi.
Dla mnie i myślę że dla wielu osób jest to bardzo przyjemna i poruszająca historia. Nowoczesna i młodzieżowa, ale delikatnie poruszona.

Odpowiedz
2

t...y

kocham tą serię, będzie mi jej bardzo brakować :(
cudownie napisana – masz ogromny talent ✨

Odpowiedz
2
lost_time

lost_time

•  AUTOR

@reflection dziękuję bardzo! 💙

Odpowiedz
1
lonely_sunflower_

lonely_sunflower_

Co za cudowna, dojmująca historia. Podsumuję wszystkie moje wrażenia:
Poruszyłaś wizję trochę abstrakcyjną (może z lekkim posmakiem dystopii? Akcja dzieje się w przyszłości, chyba całkiem niedalekiej, i chciałaś pokazać, do czego może dążyć nasze społeczeństwo, niepokojący efekt krwawego kapitalizmu?), niemniej wiele z jej aspektów można odnosić do tego, co dzieje się tu i teraz. Jest nieco przygnębiającą, ale jednocześnie skłaniająca do refleksji i niezmiernie ciekawa. Jak zresztą same wydarzenia i postaci – czytało się o nich bardzo miło, a wszelkie perypetie trzymały w napięciu. Dawno nie czytałam opowiadania w internecie, na którego kolejne części czekałabym z niecierpliwością. Wreszcie trafiłam na naprawdę interesującą opowieść. Styl, którym się posługujesz, jest na ogół dość prosty i młodzieżowy, ale zarazem lekki i przyjemny, podobały mi się też ironiczne wstawki, żarty czy sarkazm, który wplatałaś w opisy. Było też kilka naprawdę ślicznie napisanych fragmentów, które emanowały emocjami, jakie ogarniały Max. Wiele przekazujesz tym opowiadaniem, mimo niezłożonej otoczki traktuje ona o bardzo ważnych rzeczach. Przesłanie jest tak wartościowe, że nie pozostaje mi nic innego, niż wyrazić Ci wyrazy uznania.
Zakończenie. Zaskakujące, dobrze napisane, w pewien sposób też wzruszające. I mam pytanie – to Holly jest tym żeńskim głosem, prawda?
Jedno z moich ulubionych opowiadań.

Odpowiedz
2
lost_time

lost_time

•  AUTOR

@lonely_sunflower_ to naprawdę niesprawiedliwe ze strony świata, że jedynym, co mogę odpisać na ten komentarz jest banalne: bardzo dziękuję, podczas gdy chciałabym to zrobić co najmniej piętnaście razy! Naprawdę, Twój komentarz sprawił, że uśmiechnęłam się szeroko do ekranu laptopa, hah. A co do zakończenia – tym głosem może być teoretycznie ktokolwiek, ale to, że jest nim Holly jest najbardziej sensowne, więc raczej tak.

Odpowiedz
2
Elder_girl

Elder_girl

Śledziłam tą serię od dodania 6 części. Dziękuję Ci za tą serię. Wiele mnie nauczyła, ale ignorując ten fakt stwierdzam, że widać, iż włożyłaś serce w to opowiadanie. I za to ci dziękuję.

Odpowiedz
3
lost_time

lost_time

•  AUTOR

@Elder_girl o jejku, przez ten komentarz aż się lekko wzruszyłam, hah. to ja bardzo Ci dziękuję! <3

Odpowiedz
2
Elder_girl

Elder_girl

@lost_time za prawdę się nie dziękuje *pouczający ton* 😂

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej