Alina czy Balladyna? Do której z sióstr z dramatu Juliusza Słowackiego jesteś bardziej podobna?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 50

-Megan-

-Megan-

Bliżej Ci do Balladyny

Odpowiedz
elveschild

elveschild

Balladyna, może….

Odpowiedz

N...n

Bliżej Ci do Aliny!
Alina była śliczną dziewczyną o zaróżowionej cerze i fiołkowych oczach. Włosy miała splecione w długi, złocisty warkocz. Alina miała dobroduszny charakter i zależało jej na szczęściu innych, chociaż potajemnie również pragnęła szczęścia dla siebie. Troszczyła się o swoją matkę wdowę i nie lekceważyła jej marzeń. Ponadto, posiadała szczery, wesoły i niemal zawsze pogodny charakter. Dziewczyna była też pracowita i uczynna. Później została zabita przez swoją siostrę Balladynę, konkurując w zbieraniu malin i ślubu z Kirkorem. Wygląda właśnie na to, że bliżej Ci do Aliny!

Odpowiedz
1

g...s

Bliżej Ci do Aliny!
Alina była śliczną dziewczyną o zaróżowionej cerze i fiołkowych oczach. Włosy miała splecione w długi, złocisty warkocz. Alina miała dobroduszny charakter i zależało jej na szczęściu innych, chociaż potajemnie również pragnęła szczęścia dla siebie. Troszczyła się o swoją matkę wdowę i nie lekceważyła jej marzeń. Ponadto, posiadała szczery, wesoły i niemal zawsze pogodny charakter. Dziewczyna była też pracowita i uczynna. Później została zabita przez swoją siostrę Balladynę, konkurując w zbieraniu malin i ślubu z Kirkorem. Wygląda właśnie na to, że bliżej Ci do Aliny! Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

w większości tak, jednak mam trochę cech Balladyny

Odpowiedz
_haukeland_

_haukeland_

Balladyna

Alina jest głupia XD

Odpowiedz
FantazyjnaOtaku

FantazyjnaOtaku

Bliżej Ci do Balladyny!
Balladyna miała ciemne włosy, jasną cerę i czarne oczy. W życiu bywała uparta i dążyła do celu po trupach. Jeśli jej na czymś zależało, nie puszczała tego od tak płazem i była w stanie zrobić najokrutniejsze rzeczy, byle wyszło po jej myśli. Ignorowała marzenia swojej matki wdowy. Pragnęła za wszystko osiągnąć władzę i potęgę. Nie postępowała w życiu uczciwie, przez co posunęła się do zbrodni i zabiła swoją siostrę Alinę. Wygląda właśnie na to, że bliżej Ci do Balladyny! Podziel się swoim wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
Sechs

Sechs

Bliżej ci do Aliny ❤️
W sumie to prawda, nie potrafiła bym zabić nawet zwierzątka 🥺

Odpowiedz
Nazwa_uzytkownika_zajeta

Nazwa_uzytkownika_zajeta

Bliżej ci do Aliny
Też tak myślę 🖤

Odpowiedz
Skurcz69

Skurcz69

Alina. Fajny quiz.

Odpowiedz
1
Ameliag

Ameliag

•  AUTOR

@Skurcz69 Dziękuję :)

Odpowiedz
emido

emido

Alina
Z charakteru owszem, ale wyglądem bliżej mi do Balladyny

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej