Zgadzam się ze wszystkim. A najbardzej z punktem 6. Bo to bez sensu ktoś działa obs za obs ale i tak masz od tego kogoś obsa. Ale ci z tego jak nawet nie raczy się zajrzeć na twój profil! To jest taki (nie) obserwator.
Zgadzam się z Wszystkimi Choć przyznam, że zmieniałam nazwę 3 razy ALE Tylko dlatego, żeby jak był hackera to żeby nie zmienił bo raz już miałam hackera 🙈
@-Sunesty- bez urazy, jak coś. To tylko moja opinia, ale obserwujesz ponad 1000 osób, więc jak zgadzasz się z 6 punktem? Jeśli jesteś osobą, która miała podobną nazwę to oskarżałaś mnie kiedyś, że niby zgapiłam z Ciebie avek, więc następny punkt, z którym moim zdaniem, aż za bardzo się nie zgadzasz. Jeśli pomyliłam cię z osobą, która miała do mnie wyrzuty z avkiem to przepraszam, ale i tak musiałam to napisać Miłego dnia/nocy!
..Wojowniczka..
Darmowe obs się czasem przydają
..Wpiskowa..
Dwójkę ma kilka moich obserwatorów
Bryza.
Piąte rell
NingguangPL
Ja raz widziałam że jakaś osoba mnie zaobserwowała polubiła mi 1 quiz i więcej jej już nie widziałam
.Lodowa_Gwiazda.
całkowicie zgadzam się z 2 i 4 i 6
Bunny127
I piąte takie rel… Mam tyle obserwatorów – jeden aktywny
Lafixa
Zgadzam się ze wszystkim. A najbardzej z punktem 6. Bo to bez sensu ktoś działa obs za obs ale i tak masz od tego kogoś obsa. Ale ci z tego jak nawet nie raczy się zajrzeć na twój profil! To jest taki (nie) obserwator.
Nezumio
też tak mam
_gejpopiar.ka
Zgadzam się z Wszystkimi
Choć przyznam, że zmieniałam nazwę 3 razy
ALE
Tylko dlatego, żeby jak był hackera to żeby nie zmienił bo raz już miałam hackera 🙈
-Snowesty-
Zgadzam się z 1,2,3,4,5,6.
Vellie
@-Sunesty- bez urazy, jak coś. To tylko moja opinia, ale obserwujesz ponad 1000 osób, więc jak zgadzasz się z 6 punktem?
Jeśli jesteś osobą, która miała podobną nazwę to oskarżałaś mnie kiedyś, że niby zgapiłam z Ciebie avek, więc następny punkt, z którym moim zdaniem, aż za bardzo się nie zgadzasz.
Jeśli pomyliłam cię z osobą, która miała do mnie wyrzuty z avkiem to przepraszam, ale i tak musiałam to napisać
Miłego dnia/nocy!