Najgorsze z dziecinstwa byla zupa z lukrecja a takie co wspominam najlepiej to byla zupa plujka z guwnem i do tego kajzerka z swastyka na wierzchu pozdro to sie jadlo z miodem z uszu i nawijalo sie wlosy na widelec Pozdrowienia do wiezienia Lanisterowie przesylaja pozdrowienia
Kasjopea
Większość to koszmary imo
Poland.is.a.best.rzerzuch
Nawet więcej niż połowy nie znam.
Scierwo27_2
Najgorsze z dziecinstwa byla zupa z lukrecja a takie co wspominam najlepiej to byla zupa plujka z guwnem i do tego kajzerka z swastyka na wierzchu pozdro to sie jadlo z miodem z uszu i nawijalo sie wlosy na widelec Pozdrowienia do wiezienia Lanisterowie przesylaja pozdrowienia
miquiia
flaki fujjj
Basica
Syrop z cebuli>>>>
Zawsze
Scierwo27_2
@Basica @Basica @Basica @Basica iebie w planach nie bylo nawet ja jestem z ghetta warszawskiego wiec wiem jak tam bylo
Nie pruj sie bo dostaniesz reporta
Basica
@Scierwo27_2 i co ci da ten report sam się zgłoś a nie takie głupoty piszesz kidzie
.Odette.
Lubiłam te wszystkie rzeczy oprócz flaków i czekoladek z alkoholem, brukselka to było dla mnie ulubione warzywo. Fajny quiz 🤍
sonus
zdziwiłam się, że tyle osób nie lubiło flaków
DarkGladiator
Wszystko poza syropem z cebuli i czekoladkami z alkoholem jest obrzydliwe do dziś.
Lydia_Zwiadowczyni
Większość 🤮
Ale fajne głosowanie
Heterofobia.
kożuch na mleku to najlepsza rzecz na swiecie.