10 jedzeniowych koszmarów z dzieciństwa! – Głosowanie


Brukselka:
To koszmar z dzieciństwa!
Była smaczna.

Wątróbka:
To koszmar z dzieciństwa!
Była smaczna.

Zupa owocowa:
To koszmar z dzieciństwa!
Była smaczna.

Syrop z cebuli:
To koszmar z dzieciństwa!
Był smaczny.
Reklama

Marchewka z groszkiem:
To koszmar z dzieciństwa!
Była smaczna.

Kożuch w mleku:
To koszmar z dzieciństwa!
Był smaczny.
Reklama

Czekoladki z alkoholem:
To koszmar z dzieciństwa!
Były smaczne.

Salceson:
To koszmar z dzieciństwa!
Był smaczny.

Śledź w śmietanie:
To koszmar z dzieciństwa!
Był smaczny.

Flaki:
To koszmar z dzieciństwa!
Były smaczne.

Reklama
63 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

Kasjopea

Kasjopea

Większość to koszmary imo

Odpowiedz
Poland.is.a.best.rzerzuch

Poland.is.a.best.rzerzuch

Nawet więcej niż połowy nie znam.

Odpowiedz
Scierwo27_2

Scierwo27_2

Najgorsze z dziecinstwa byla zupa z lukrecja a takie co wspominam najlepiej to byla zupa plujka z guwnem i do tego kajzerka z swastyka na wierzchu pozdro to sie jadlo z miodem z uszu i nawijalo sie wlosy na widelec Pozdrowienia do wiezienia Lanisterowie przesylaja pozdrowienia

Odpowiedz
miquiia

miquiia

flaki fujjj

Odpowiedz
Basica

Basica

Syrop z cebuli>>>>
Zawsze

Odpowiedz
Scierwo27_2

Scierwo27_2

@Basica @Basica @Basica @Basica iebie w planach nie bylo nawet ja jestem z ghetta warszawskiego wiec wiem jak tam bylo
Nie pruj sie bo dostaniesz reporta

Odpowiedz
1
Basica

Basica

@Scierwo27_2 i co ci da ten report sam się zgłoś a nie takie głupoty piszesz kidzie

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
.Odette.

.Odette.

Lubiłam te wszystkie rzeczy oprócz flaków i czekoladek z alkoholem, brukselka to było dla mnie ulubione warzywo. Fajny quiz 🤍

Odpowiedz
sonus

sonus

zdziwiłam się, że tyle osób nie lubiło flaków

Odpowiedz
DarkGladiator

DarkGladiator

Wszystko poza syropem z cebuli i czekoladkami z alkoholem jest obrzydliwe do dziś.

Odpowiedz
Lydia_Zwiadowczyni

Lydia_Zwiadowczyni

Większość 🤮
Ale fajne głosowanie

Odpowiedz
Heterofobia.

Heterofobia.

kożuch na mleku to najlepsza rzecz na swiecie.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej