Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

❝Twoje usta – jej usta❞

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 7

Arianadid

Arianadid

Czy będą kolejne części? A jak tak to kiedy?

Odpowiedz
1
NeoMak

NeoMak

•  AUTOR

Tak, będzie. Pewnie jeszcze w tym tygodniu, ponieważ praca jest już w całości opublikowana na Wattpadzie. Muszę jedynie przenieść c:

Odpowiedz
Arianadid

Arianadid

jej! (´∀`)♡

Odpowiedz
lonely_sunflower_

lonely_sunflower_

Uwielbiam ambiwalencje bohaterów, a Ty opisujesz je naprawdę urokliwie. Jestem zakochana w klimacie tej opowieści i skomplikowanej sieci relacji międzyludzkich. Serio, tylko Twoje romanse potrafią mnie tak pasjonować.

Odpowiedz
1
NeoMak

NeoMak

•  AUTOR

Bardzo mi miło! Dziękuję c:

Odpowiedz
WinterWidow

WinterWidow

To niezwykłe do czego jest zdolny człowiek, aby osoba, którą kocha była szczęśliwa, aby na jej twarzy ponownie zawitał uśmiech. Wydaje mi się, że bohater również czuje się źle z tym, iż jego ukochany jest wewnętrznie rozdarty. Z jednej strony można by posądzić go o egoizm, bo przecież chce mieć go tylko dla siebie, nienawidzi Żanety. Jednak po tym, co zrobił mam mieszane uczucia. A może wydaje mu się, że gdy kobieta powróci do zdrowia, Adam(obym nie pomyliła imion) przestanie się o nią martwić i będzie mógł skupić się tylko na nim, przestanie być rozdarty, a jego serce będzie należało do naszego bohatera. Jak zawsze świetnie napisane, dzięki lekkości Twojego pióra czytało się szybko i lekko.

Odpowiedz
1
NeoMak

NeoMak

•  AUTOR

@WinterWidow
Jeny, uwielbiam Twoje komentarze! Tylko jedno sprostowanko – Adam był tym ziomeczkiem w pierwszej części, jako partner (w sumie nie byli w związku) głównego bohatera. Później pojawił się ten pan z poprzedniej części, na rzecz którego Adam w sumie został w miarę wyrzucony z życia głównego.
Główny właściwie wie, że jeśli chodzi o walkę z Żanetą o serce ukochanego, to już przegrał. Woli jednak pomóc kobiecie, żeby on był szczęśliwy. Sam woli się poświęcić/wycofać, byle osoba, którą kocha była szczęśliwa. Ano i oczywiście to rozdarcie ukochanego jest dla niego męczące – właściwie dla wszystkich to ciężka sytuacja.
Bardzo dziękuję za wypowiedź! c:

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej