Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

❝Twoje usta – jego usta❞

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 10

Reaness

Reaness

Bardzo chciałam napisać piękny komentarz, ale pod spodem jest kilka takich, które obrazują moje odczucia w 100%. Jednym słowem — każdą swoją pracą przypominasz mi, dlaczego niegdyś dodałam Cię do ulubionych autorów. To, co robisz w swoich pracach, to doprawdy magia i nic innego! Jestem pod twoim absolutnym wpływem i nie żałuję ani trochę, to zaszczyt wręcz, że mam możliwość zerknąć skromnym okiem na twe dzieła 🌿🌟

Odpowiedz
1
Tokyo_Neko

Tokyo_Neko

Podoba mi się ❤

Odpowiedz
1
NeoMak

NeoMak

•  AUTOR

Cieszę się! c:

Odpowiedz
lonely_sunflower_

lonely_sunflower_

O rany, zawsze, kiedy natykałam się na romanse dwóch mężczyzn (i w sumie gxg czy gxb często też) łączyły je trzy cechy, jakby to był jakiś cholerny pakt ich autorek – stereotypy, banalność i nadmiar scen erotycznych. U Ciebie zaś praca jest niezmiernie ciekawa, wciągająca; portrety postaci oryginalne i barwne; są podteksty i głębia; a język – niezmiernie klimatyczny, plastyczny i perfekcyjnie dobrany. To wszystko jest tak subtelne, dynamiczne i intrygujące jednocześnie… A co do seksu – jest obecny w Twoich opowiadaniach, ale opisujesz do z wyjątkową wrażliwością, taktownością, finezją i emocjonalnością, mi między postaciami dzieje się wiele oprócz tego, że co scenę idą do łóżka. Zachwycił mnie główny bohater, czuję z nim jakieś pokrewieństwo, wchodzenie w jego umysł jest bardzo przyjemne. Już nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów!

Odpowiedz
3
NeoMak

NeoMak

•  AUTOR

@lonely_sunflower_
Hah, stereotypów staram się unikać, dlatego cieszę się, że wychodzi. Co do scen erotycznych – nie umiem ich pisać bardziej… dosłownie? Jakby to że wychodzą tak, a nie inaczej to dlatego, że tylko tak umiem. Wolę to delikatnie nakreślić, niż otwarcie opisać. Inaczej zażenowanie mnie łapie XD Bardzo się cieszę, że Ci się podoba! Mam nadzieję, że kolejne rozdziały również przypadną do Twojego gustu! c:

Odpowiedz
1
lonely_sunflower_

lonely_sunflower_

@Neo_Mak stosunek to piękna i nieunikniona rzecz, którą trzeba opisywać, ale nie z nachalnością, infantylnością i przesadą.

Odpowiedz
1
WinterWidow

WinterWidow

To jest świetne! Mam wrażenie, że między bohaterami jest mnóstwo niedopowiedzeń, może gdyby zdecydowali się ze sobą szczerze porozmawiać wszystko skończyłoby się inaczej. Jeden pragnął związku, stabilności, chciał mieć pewność na czym stoi. Z kolei Adam nie przywiązywał do tego wielkiej wagi. Podoba mi się, jak opisujesz jak zmienia się ich relacja.

Odpowiedz
1
NeoMak

NeoMak

•  AUTOR

@WinterWidow Racja, że rozmowa mogłaby wpłynąć na ich relację. Jednak tutaj wpływ miał jeszcze jeden czynnik, o którym będzie kolejny rozdział. Cieszę się, że Ci się podoba. Bardzo dziękuję za tak rozbudowany komentarz.

Odpowiedz
Cukrowa

Cukrowa

naprawdę śliczne

Odpowiedz
1
NeoMak

NeoMak

•  AUTOR

Dziękuję 🌼

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej