Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

• 𝑻𝒉𝒆 𝑺𝒐𝒓𝒄𝒆𝒓𝒆𝒔𝒔 𝒐𝒇 𝑬𝒍𝒗𝒆𝒔 • # 23

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Akiii
Akiii
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 4

Leogas

Leogas

Kiedy next

Odpowiedz
ThranduilLegolas

ThranduilLegolas

rosze zrób nextxtttt

Odpowiedz
TW

TW

Muszę dać serduszko, bo serio mi się ten opis podobał… I cały rozdział w miarę też.
Naprawdę fajnie napisane i mimo kilku błędów bardzo dobrze się czytało :)
Nie będę czytać reszty bo obawiam się, że by mi to wrażenie zepsuło (mam coś w rodzaju alergii na nietrzymające się kanonu fanfiki ze Śródziemia o elfiej wojowniczej wybranej czarodziejce zakochanej w Legolasie… Tym większe osiągnięcie tego tekstu że mi się spodobał :) I nawet byłam w stanie przejść obojętnie obok faktu że Ulmo jest tu z jakiegoś powodu kobietą…)

Odpowiedz
1
Akiii

Akiii

•  AUTOR

@TW Bardzo dziękuję.
Ogólnie ciężko było wrócić do czegoś tak niespójnego i zacząć pisać tak by było to nawet czytelne bez przyswojenia poprzednich małostkowych części.
Więc twoja pochwała jest budującą patrząc na kryteria czytelnicze, jakie reprezentujesz.
Iii co do Ulmo heh nie chciałam iść aż tak utartym szlakiem i dokładnym podobieństwem co do czego. Według mojej wyobraźni Ulmo byłby doskonałym odwzorowaniem kobiety i właśnie nim został.
Myślę, że to jest ciekawa odmiana i pokazanie czegoś z nowej strony. Wiadomo, dla wprawionego znawcy może być do gwoźdź do trumny, ale można przymknąć na to oczy.
Ogólnie też to wszystko wykańczają, wprawionym znawcą ortografii nie jestem i się z tym kryć nie będę. Pomimo że używam dodatkowej korekty, musiałam po prostu coś przeoczyć. Mam nadzieję, że nie sprawiły one większego problemu, bo nadal nie wiem co myśleć o tej części i nadal jestem ciekawa odbioru.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej