Stanowisko: Specjalista ds. Social Media

PEŁNY ETAT • WARSZAWA (na miejscu w biurze)

Poszukujemy kreatywnej osoby, która posiada doświadczenie w tworzeniu angażującego contentu oraz prowadzeniu profili na Facebooku.

Obowiązki:

• prowadzenie profili na Facebooku
• tworzenie angażujących treści
• planowanie kilkudziesięciu linków dziennie
• moderowanie społeczności
• rozwijanie istniejących profili oraz tworzenie nowych

Wymagania:

• kreatywność / wyobraźnia / pomysły na rozwój FP
• samodzielność
• znajomość social media
• znajomość trendów w internecie
• dobra znajomość języka angielskiego
• dyspozycyjność (praca na miejscu w biurze w Warszawie)

Dodatkowe atuty:

• znajomość polskiego YouTube (kanałów rozrywkowych, również tych dla młodszych widzów)
• prowadzenie własnych Fanpage’y / profili w SM
• umiejętności tworzenia grafiki / video

Oferujemy:

• zadowalającą płacę, zależną od umiejętności i chęci rozwoju
• praca w prężnie rozwijającym się serwisie
• możliwość rozwoju i realizacja własnych pomysłów
• przyjazną atmosferę pracy

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie w poniższym formularzu:

• CV
• Kilku zdań o sobie

Prosimy również o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 833)”.

    Imię i nazwisko:

    Adres e-mail:

    Kilka słów o sobie:

    CV (pdf,doc,docx)