Którego bohatera z anime przypominasz?

Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Erynia Erynia
Napisz wpis
Psychicznie chora pacjentka! Zadurzony w horrorach wierszo- i powieściopisarz wyjęty żywcem ze średniowiecza! Pisarka... Czytaj dalej

Komentarze sameQuizy: 20

Wendy1629

Wendy1629

Natsu ❤😍❤❤❤

Odpowiedz
1
Chalassa

Chalassa

Natsu Dragneel
Jesteś jak Natsu Dragneel, zwany inaczej Salamandrem!
Natsu jest jednym z członków gildii Fairy Tail oraz głównym bohaterem serii mangi i anime o nazwie takiej samej, jak nazwa gildii, do której należy.
Natsu zazwyczaj zdaje się być wybitnie nieodpowiedzialny i lekkomyślny, prawie nigdy nie zastanawia się nad konsekwencjami swoich działań. Często konflikty woli rozwiązywać siłą. Pomimo tego, bardzo łatwo i szybko zdobywa przyjaciół. Jest również niezwykle lojalny wobec swojej gildii i bliskich mu osób. Największą zmorą Natsu jest jego choroba lokomocyjna.
Och tak, choroba lokomocyjna to zło D:

Odpowiedz
1
Karin123Cool

Karin123Cool

natsu

Odpowiedz
1
Kaneki-Ken

Kaneki-Ken

Tokyo Ghoul ❤

Odpowiedz
BloodyMurderer

BloodyMurderer

Jesteś jak Kaneki Ken!
Kaneki jest głównym bohaterem „Tokyo Ghoul” oraz „Tokyo Ghoul:re”. Przed przeszczepem części ciała Rize oraz przemianą w Jednookiego Ghula, był człowiekiem studiującym japońską literaturę na Uniwersytecie Kamii. Kaneki jest nieśmiałą i powściągliwą osobą, a Hide jest jego jedynym bliskim przyjacielem. Zwykle spędza większość czasu na czytaniu książek, głównie powieści.
Jest bardzo łagodnym nastolatkiem, który wydaje się być optymistycznie nastawiony do życia. Pod wpływem matki i prawdziwej skromności, chętnie przyjmuje winę i karę od innych na siebie – nie potrafi krzywdzić. Jednak jego brak asertywności sprawia, że jest prześladowany i wykorzystywany przez innych. Poprzez próbę ochrony innych ludzi, Kaneki usiłuje ochronić samego siebie przed ponowną samotnością. Po przetrzymywaniu w niewoli podczas Sagi Aogiri oraz torturach zadawanych przez Yamoriego, osobowość Kanekiego ulega przemianie. Staje się bardziej bezwzględny i brutalny, aby móc ochronić swoich przyjaciół. Nie boi się już swojej strony ghula, w wyniku czego podczas pojedynków jest barbarzyński. Kaneki ma nawyk do dotykania swojej brody lewą dłonią, kiedy kłamie lub czuje się nieswobodnie. Lubi książki, piękny język, inteligentne kobiety i hamburgery.
(a rozbawiło mnie to że w jednym z pytań w odpowiedziach było wiadro z wodą na mopa…..normalnie BEKA XD)

Odpowiedz
Erynia

Erynia

•  AUTOR

@BloodyMurderer Hurra! Myślałam, że ten żarcik z przygarnięciem mopa tylko mnie śmieszy, ale jednak nie jestem sama! Jeeej! xD

Odpowiedz
1
Czekoladka3144

Czekoladka3144

Naruto ^^

Odpowiedz
Xyveden

Xyveden

Lelouch
Mi pasuje

Odpowiedz
Rozella_Night

Rozella_Night

OOOOO tak! :D
Lelouch vi Britannia
Jesteś jak Lelouch!
Jest to główny bohater obydwu części anime pt. „Code Geass”.
Lelouch to młody książę brytyjski. Był on siedemnasty w kolejce do tronu Świętego Imperium. Chłopak chce zabić swojego ojca Imperatora za to, iż nie zapobiegł atakowi terrorystycznemu, który spowodował śmierć jego matki i kalectwo Nunnally – jego siostry. Jest posiadaczem Geassa, którego otrzymał od C.C.
Lelouch jest wybitnie inteligentny, jednak rzadko kiedy pojawia się na lekcjach. Jest dobrym przywódcą. Myśli logicznie, jest sprytny i potrafi przewidywać ruchy przeciwnika. Bardzo troszczy się o swoją siostrę. Posiada w lewym oku Geass, dzięki któremu może wydać każdemu dowolny rozkaz, który zostanie bezwzględnie spełniony.

Odpowiedz
Kanna-chan

Kanna-chan

Naruto Uzumaki <3
<3 <3 <3

Odpowiedz
demonjunior22

demonjunior22

Jesteś jak Light Yagami!
Light, znany także jako Kira to główny bohater mangi i anime pt. „Death Note”. Jest właścicielem Notatnika Śmierci.
Poznajemy Lighta jako niezwykle inteligentnego i pilnego ucznia, oddanego syna, który chętnie pomaga swojej siostrze w nauce. Jest grzeczny, dobrze wychowany i kulturalny.
Od chwili, gdy znalazł Notatnik Śmierci, zauważamy jego inne cechy: rządzę władzy, brak skrupułów, przebiegłość i skłonności do oszustwa i podstępu.
Najpierw odczuwa wyrzuty sumienia z powodu odbierania komuś życia, jednak te szybko mijają, a Light zaczyna dążyć do swojego celu: bycia stwórcą i bogiem nowego świata, w którym to on będzie decydował, co jest sprawiedliwe. Jest sfrustrowany brakiem sprawiedliwości na świecie. Wierzy, że robi to dla dobra ludzkości, bo świat jest „zgniły”, a on może temu zaradzić. Chce usunąć wszelkie objawy rozpusty, zbrodni i grzechów. Pragnie stworzyć nowy świat, zapełniony ludźmi uczciwymi. Używając do tego Notatnika, udowadnia, że nie cofnie się przed niczym, aby dotrzeć do celu. Widzimy tutaj również inną jego cechę. Mimo, że na początku chciał zabijać tylko „tych złych”, to potem za pomocą Notesu pozbywał się wszystkich, którzy stanęli mu na drodze, bez żadnego wyjątku.
Imię „Light Yagami” oznacza „Noc Boga”.

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej