Jakim typem nastolatki jesteś?

Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 10

Quizowa321

Quizowa321

Nie zawsze lubisz i chce Ci się uczyć, ale masz wspaniałe oceny. Lubisz czytać książki i już masz plany oraz marzenia na przyszłość.
TWOJE ZALETY:
Jesteś bystra, inteligentna, miła, przyjacielska i utalentowana co zawsze pomaga Ci w życiu codziennym.
TWOJE WADY:
Czasami jesteś zbyt poważna, nie umiesz wyluzować i trudno jest Ci ponieść porażkę.
Czy zgadliśmy? Napisz w komentarzu, czy chociaż kilka cech faktycznie opisuje Ciebie. Jeśli quiz spodobał Ci się proszę, abyś go polubił i skomentował! Oczywiście do niczego nie zmuszam!

Odpowiedz
Luna5

Luna5

Jesteś spokojna, nieśmiała i zawsze rozważna. Często wolisz przebywać sama w swoim pokoju, na łonie natury lub w innym spokojnym i cichym miejscu.
TWOJE ZALETY:
Umiesz się w odpowiedniej sytuacji, kiedy robi się gorąco, wycofać. Mimo, że często lubisz być sama i trudno jest Ci z kimkolwiek się zaprzyjaźnić, to i tak kiedy już kogoś poznasz i mu zaufasz, jesteś wspaniałą przyjaciółką.
TWOJE WADY:
Często jesteś niezdecydowana i wielu rzeczy się wstydzisz i boisz. Nie łatwo jest Ci zacząć rozmowę oraz dalej ją rozwinąć.
Czy zgadliśmy?-NIE ZGADZAM SIE

Odpowiedz
DarkAngel666

DarkAngel666

Buntowniczka. Zgadzam się.

Odpowiedz
Wika0455

Wika0455

Buntowniczka
Oj tak ^^

Odpowiedz
GalaxyUnicorn

GalaxyUnicorn

TAK ZGADLI!! BUNTOWNICZKA!!

Odpowiedz
ZaraZushi

ZaraZushi

HE! ZUPEŁNIE co innego!!! Buntowniczka??? Powaga???!!!!

Odpowiedz

S...8

Jesetm inna.Szara myszka to za mocne słowa:P

Odpowiedz

ZAIRYSOWANA

Szalona optymistka
Często wpadają Ci do głowy szalone, zabawne i dziwne pomysły, które każdy w Tobie kocha. Trudno jest Ciebie nie lubić, bo zawsze umiesz kogoś pocieszyć i poprawić mu humor.
TWOJE ZALETY:
Zawsze jesteś nastawiona optymistycznie wobec każdej sytuacji. Każdy uwielbia spędzać z Tobą czas zwłaszcza na imprezach, które uwielbiasz.
TWOJE WADY:
Twoje wybryki i czasami zupełny brak powagi nie zawsze kończy się dla Ciebie optymistycznie, czasami jesteś zbyt roztrzepana i roztargniona, przez co często robisz coś na ostatnią chwilę.
No, tak pół na pół. C;

Odpowiedz
White_Dolly

White_Dolly

Buntowniczka, no prawie…. Ale fajny quiz

Odpowiedz
PrettyKatty

PrettyKatty

Nie wyróżniasz się za bardzo z tłumu, jednak to wcale nie jest na Twoją niekorzyść. Jesteś wszystkim w jednym: jest w Tobie trochę szczęśliwej optymistki, cichej szarej myszki, niegrzecznej buntowniczki, może czasami trochę przesadzasz z nauką, co mają w zwyczaju tak zwane nerdy i dbasz o swój wygląd, przez co, każdy Ci czegoś zazdrości.
TWOJE ZALETY:
Mimo, że niektórzy mogli by powiedzieć, że jesteś taka jak każdy inny, to nikt nie jest taki sam i na pewno i Ty masz coś wyjątkowego w sobie.
TWOJE WADY:
Tak jak, każdy człowiek masz jakieś wady, więc to Ty musisz czasami pomyśleć co mogłabyś w sobie zmienić. – Hmmm tak to zdecydowanie ja ;D

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej