Jakim typem nastolatki jesteś?

Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 7

Wika0455

Wika0455

Buntowniczka
Oj tak ^^

Odpowiedz
GalaxyUnicorn

GalaxyUnicorn

TAK ZGADLI!! BUNTOWNICZKA!!

Odpowiedz
ZaraZushi

ZaraZushi

HE! ZUPEŁNIE co innego!!! Buntowniczka??? Powaga???!!!!

Odpowiedz
Szarlota9278

Szarlota9278

Jesetm inna.Szara myszka to za mocne słowa:P

Odpowiedz

ZAIRYSOWANA

Szalona optymistka
Często wpadają Ci do głowy szalone, zabawne i dziwne pomysły, które każdy w Tobie kocha. Trudno jest Ciebie nie lubić, bo zawsze umiesz kogoś pocieszyć i poprawić mu humor.
TWOJE ZALETY:
Zawsze jesteś nastawiona optymistycznie wobec każdej sytuacji. Każdy uwielbia spędzać z Tobą czas zwłaszcza na imprezach, które uwielbiasz.
TWOJE WADY:
Twoje wybryki i czasami zupełny brak powagi nie zawsze kończy się dla Ciebie optymistycznie, czasami jesteś zbyt roztrzepana i roztargniona, przez co często robisz coś na ostatnią chwilę.
No, tak pół na pół. C;

Odpowiedz
White_Dolly

White_Dolly

Buntowniczka, no prawie…. Ale fajny quiz

Odpowiedz
PrettyKatty

PrettyKatty

Nie wyróżniasz się za bardzo z tłumu, jednak to wcale nie jest na Twoją niekorzyść. Jesteś wszystkim w jednym: jest w Tobie trochę szczęśliwej optymistki, cichej szarej myszki, niegrzecznej buntowniczki, może czasami trochę przesadzasz z nauką, co mają w zwyczaju tak zwane nerdy i dbasz o swój wygląd, przez co, każdy Ci czegoś zazdrości.
TWOJE ZALETY:
Mimo, że niektórzy mogli by powiedzieć, że jesteś taka jak każdy inny, to nikt nie jest taki sam i na pewno i Ty masz coś wyjątkowego w sobie.
TWOJE WADY:
Tak jak, każdy człowiek masz jakieś wady, więc to Ty musisz czasami pomyśleć co mogłabyś w sobie zmienić. – Hmmm tak to zdecydowanie ja ;D

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej