Jakim magicznym latającym stworzeniem jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Co byś wolał? Pobierz naszą najnowszą aplikację, tysiące pytań czeka na Twój wybór! Pobierz za darmo
Co byś wolał?Tysiące pytań czeka na Ciebie!Pobierz z Google Play
POBIERZ

Komentarze sameQuizy: 32

MUSICTIGER

SMOK

Odpowiedz
Amadziua123

Amadziua123

pegaz
a za drugim feniks

Odpowiedz
Kanna-chan

Kanna-chan

Gryf
Byłbyś gryfem! Gryf to pół lew, pół ptak. Mówi się, że są okrutne, dzikie i groźne dla ludzi. Mają gniazda założone wysoko w górach w miejscach niedostępnych dla ludzi. Przypisywano gryfom siłę, szybkość i czujność, ale również odwagę i wytrwałość.

Odpowiedz
Sayuka

Sayuka

Smok :D
Byłbyś smokiem! Smok to gad ze skrzydłami. Jest on łagodną bestią, która budzi jednak paniczny strach. Smoki są w większości mięsożerne, dlatego mają pazury i mocne zęby. Można je spotkać najczęściej w górach. W Europie jest kojarzony najczęściej ze złem, a w Chinach wężosmoki przynoszą szczęście. Jesteś osobą silną i uroczą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
winsford

winsford

Pegaz! :D

Jeśli lubicie magiczne stworzenia albo w ogóle magię czy też jesteście fanami Harry’ego Pottera to zapraszam Was do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Winsford, gdzie tak jak Harry możecie zostać uczniami szkoły magii – http://www.winsford.xaa.pl – w 100% darmowa zabawa! :)

Odpowiedz
Poziomka13

Poziomka13

Pegaz ^^💖💖💖💖💖💖💖💖

Odpowiedz
AmkaPL

AmkaPL

Feniks
Byłbyś feniksem! Feniks jest uznawany za symbol słońca. Był to ptak ze złotego ognia. Rodził się z popiołu ze swojego poprzednika, żył przez ok. 500 lat, umierał, zmieniając się w popiół, a po 3 dniach zmartwychwstawał. Tak samo jak Ty, feniks często się zmienia, jest wytrwały i niezniszczalny. Podziel się wynikiem w komentarzu! Juhu! :D xD

Odpowiedz
_Kiyomi_

_Kiyomi_

Feniks
Byłbyś feniksem! Feniks jest uznawany za symbol słońca. Był to ptak ze złotego ognia. Rodził się z popiołu ze swojego poprzednika, żył przez ok. 500 lat, umierał, zmieniając się w popiół, a po 3 dniach zmartwychwstawał. Tak samo jak Ty, feniks często się zmienia, jest wytrwały i niezniszczalny.
takkkkkkkkkkkkk!!!!! xD

Odpowiedz
AnaNaiLily

AnaNaiLily

Gryf
Byłbyś gryfem! Gryf to pół lew, pół ptak. Mówi się, że są okrutne, dzikie i groźne dla ludzi. Mają gniazda założone wysoko w górach w miejscach niedostępnych dla ludzi. Przypisywano gryfom siłę, szybkość i czujność, ale również odwagę i wytrwałość. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajnie XD wszystko pasuje XD 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

Odpowiedz
Kira91

Kira91

„Czy potrafiłbyś oddać życie dla kogoś bliskiego?” takie pytania są bez sensu, bo nikt z nas nie wie jakby się zachował gdyby stanął przed takim wyborem.
Aczkolwiek wyszedł mi feniks <3 Uwielbiam tę istotę.

Odpowiedz
1
AnaNaiLily

AnaNaiLily

@Kira91 ja bym ni oddała życia bo nikt nie dał by za mnie to po co się wystawiać? XD
😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Odpowiedz
Kira91

Kira91

@AnaNaiLily A rodzice? Rodzeństwo?

Odpowiedz
AnaNaiLily

AnaNaiLily

@Kira91 Gówno mnie zasraniec zwany też moim bratem bo on nie ogarnia najprostszych rzeczy a starzy to tylko tego gnojka uznają to niech się sami ratują XD !!! 😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej