Jaką postać przybierzesz po śmierci?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

Valt

Ciemność, chyba najgorsza wizja tego co może być po śmierci, nie dzięki.

Odpowiedz

KORWIN2

Mi wyszedł zombie. Nie zgadzam się z tym! Ja nigdy nie daję sobą manipulować! Jak ktoś mi coś każe a ja się na to nie zgadzam to wtedy protestuję i próbuję z całych się postawić na swoim! Ale quiz i tak fajny.

Odpowiedz
1
Erynia

Erynia

•  AUTOR

@KORWIN2 Dziękuję ^_^

Odpowiedz
_Xayah_

_Xayah_

super quiz

Odpowiedz
1
Erynia

Erynia

•  AUTOR

@_Xayah_ Dziękuję :)

Odpowiedz
Stypson

Stypson

Mumia
Kiedy umrzesz, Twoje ciało zostanie zmumifikowane, a następnie ożywione za pomocą klątwy lub czarów! Staniesz się niespokojnym, przerażającym istnieniem zagrażającym żywym stworzeniom, mogącym rzucać klątwy i zsyłającym różne plagi. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
SoulGhoul

SoulGhoul

Kiedy nastanie kres Twego żywota, przemienisz się w Allipa! Allipy to widma, które pozostały po doprowadzonych do obłędu samobójcach. Ci nieumarli pragną jedynie zemsty i bezustannie ścigają tych, którzy przyczynili się do ich śmierci. Stworzenie to wygląda mniej więcej jak za życia, lecz jego oblicze wykrzywia grymas szaleństwa. Usta są często wygięte w jęku udręki, a oczy płoną przerażeniem. Od pasa w dół allip rozpływa się w opar nicości. Poruszając się, nieumarły pozostawia po sobie mglisty ślad. Allip nie jest w stanie uczynić krzywdy fizycznej, choć zwykle nie zdaje sobie z tego sprawy. Atakuje przeciwników rękami, choć nie zadaje im obrażeń.

Odpowiedz
PannaTengu

PannaTengu

Mumia!

Odpowiedz
MyLittleWriter05

MyLittleWriter05

Duch

Odpowiedz

Ola_Salacinska

Anioł

Odpowiedz
Darylunia

Darylunia

Zostanę…szfendaczem 😧(inaczej zombie) 💔

Odpowiedz
Ania_Herjan

Ania_Herjan

Wendigo

Przed śmiercią, cierpiałeś z powodu odrzucenia przez ukochaną osobę. Spowodowało to, że przemieniłeś się w Wendigo! Jest to czterometrowy człowiek z głową wilka, ostrymi pazurami i kłami, częściowo zbudowany z lodu. Jego serce jest zamarznięte i przypomina bryłę lodu. W czasie zimy wyrusza na łowy i poluje na ludzi, którzy będąc pod jego wpływem mogą stać się krwiożerczymi bestiami. Potwór boi się ognia, ponieważ mogłoby roztopić jego serce, a także symbolu anazi przypominającym słońce. Wendigo nie zabija wszystkich swoich ofiar od razu, czasem przetrzymuje je w ciemnicy, aby zjeść je później.

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej