Jak nazwiesz swoją córkę?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Co byś wolał?Tysiące pytań czeka na Ciebie!Pobierz z Google Play
POBIERZ

Komentarze sameQuizy: 213

PieselkiVenki

PieselkiVenki

Klara Twoja przyszła córka będzie miała na imię Klara! Imię pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od słowa „clarus”, które oznacza „jasny”, lub „sławny”. Klara żyje w świecie marzeń i fantazji. Niekiedy sprawia wrażenie kobiety wyniosłej i dumnej. Bywa kapryśna, niezdecydowana, płaczliwa. Podziel się wynikiem w komentarzu! Podoba mi się 😊 Pozdrawiam 😚

Odpowiedz
ruda_wilczyca

ruda_wilczyca

Nadia
Twoja przyszła córka będzie miała na imię Nadia! Imię pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od słowa „spes” – „nadzieja”. Nadia jest kobietą o niezwykłej, ciekawej osobowości. Pociąga ją wszystko to co nowe, nieznane. Fascynuje się innymi kulturami, pragnie wszystkiego spróbować. Nie znosi nudy i stagnacji, lubi jak w jej życiu coś się dzieje. Jest optymistką, nie martwi się przeciwnościami losu. Niezwykle ambitna, pracowita, rzetelna. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Karinaq009

Karinaq009

Nadia

Odpowiedz
PusheenGirlxD

PusheenGirlxD

Jowita.
Bardziej podoba mi się Bianka lub Lidia.

Odpowiedz
Smileonly

Smileonly

Twoja przyszła córka będzie miała na imię Wiktoria! Żeńska forma imienia Wiktor. Kobieta wszechstronnie utalentowana, pociągają ją szczególnie nauki humanistyczne. Jest kobietą pracowitą, upartą, dąży do celu nawet wówczas, gdy pozornie jest on nie do osiągnięcia. Obdarzona niezwykłą intuicją, która pozwala jej przewidzieć czyhające na nią niebezpieczeństwa. Podziel się wynikiem w komentarzu! Nie ma mowy

Odpowiedz
1
PieselkiVenki

PieselkiVenki

@Smileonly Ja Mam na imię Wiktoria XD

Odpowiedz
YandereDere

YandereDere

Klara

Twoja przyszła córka będzie miała na imię Klara! Imię pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od słowa „clarus”, które oznacza „jasny”, lub „sławny”. Klara żyje w świecie marzeń i fantazji. Niekiedy sprawia wrażenie kobiety wyniosłej i dumnej. Bywa kapryśna, niezdecydowana, płaczliwa.

Odpowiedz
MARCISIA2005

MARCISIA2005

Wiktoria
Planuję imię Roksana albo Marika

Odpowiedz
justynowa

justynowa

Amelia
Moja kuzynka to Amelia, więc bym jej tak nie nazwała.
Wanessa raczej by się nazywała.

Odpowiedz
aleksy

aleksy

Jowita
Twoja przyszła córka będzie miała na imię Jowita! Imię pochodzenia łacińskiego. Do języka polskiego przyszło z dalekiej Hiszpanii. „Jovita” oznacza „silna”, „męska”. I tak jest rzeczywiście. Jowita mimo, że jest bardzo kobieca, obdarzona niepospolitą i niepokojącą urodą, jest kobietą dominującą, urodzoną przywódczynią. Jej magnetyzm sprawia, że mężczyźni szaleją na jej punkcie, a ona owija ich wokół małego palca. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajne imie dla curki :)

Odpowiedz
Luselia

Luselia

Amelia, ładne imię, ale wole Karolina ♥

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej