Czy jesteś feministką?

Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

Amigami_Rochelle

Amigami_Rochelle

Próbujesz być feministką
Próbujesz być feministką, jednak nie potrafisz. Widzisz niesprawiedliwość, sporo przesądów Cię drażni, jednak zawsze znajdzie się jakiś „słodki” i „uroczy” mężczyzna, który odciągnie Cię od feminizmu. Zrezygnuj z udawania twardej i bądź po prostu sobą. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

destroya

Hahah, uśmiałam się. Następnym razem polecam się zapoznać z definicją feminizmu, bo nie wydaję mi się, aby feminizm polegał na nienawiści do mężczyzn. (:

Odpowiedz
3
Martyna274

Martyna274

nie jesteś feministką 😀

Odpowiedz
julik2725

julik2725

Ten quiz jest głupi ! Czasem jesteś feministką !!!!!! Czy Adelina wie co to jest feminizm !!! Jak się bierze za taki quiz trzeba cokolwiek wiedzieć o temacie . Nie jestem feministką !!! W tych quizach brakuje odpowiedzi na pytanie i przez to wychodzą nieprawdziwe wyniki np .: Jak powinno się wychować dzieci ? brakująca odpowiedź : to obowiązek obu rodziców powinni je wychować tak aby miało szczęśliwe dzieciństwo i aby dobrze się uczyło

Odpowiedz
4
blasphemy

blasphemy

@julik2725 No właśnie Adelina nie ma pojęcia o czym pisze, dodatkowo śmieszy mnie to, ze ten „quiz” jest w zakładce „samequizy polecają” XDDD

Odpowiedz
1
Paulii.pl

Paulii.pl

Czasem jesteś feministką
Czasem jesteś feministką. Akceptujesz mężczyzn, nie masz z nimi problemu, jednak odbieranie praw kobietom niemiłosiernie Cię drażni. Nie lubisz niesprawiedliwości i nierówności. Słusznie, że walczysz o swoje. Zdecyduj się jednak na jedno stanowisko. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Hm… Według mnie po prostu kobiety i mężczyźni powinni być na równi :)

Odpowiedz
4
Akali898

Akali898

Próbujesz być feministką
No nie sądzę. Z moich odpowiedzi wynikało raczej, że jestem co do tego neutralna…
Poza tym, tak jak napisało ci to już sporo osób, feminizm to nie nienawiść do mężczyzn, tylko walka o równouprawnienia…

Odpowiedz
3
wapirzyca900

wapirzyca900

Tak, jesteś feministką

Odpowiedz
1
My-story

My-story

Nie jesteś feministką
Nie jesteś feministką. Po prostu znasz swoją wartość. Szanujesz zarówno kobiety jak i mężczyzn, starasz się szukać podobieństw między płciami zamiast koncentrować się na różnicach. Czasem jednak jesteś zbyt uległa. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Lorqa

Lorqa

Czasami jestem feministką :D

Odpowiedz
1
Ninani

Ninani

Tak, jesteś feministką
Jesteś feministką! Uważasz, że kobiety powinny walczyć o swoje prawa, że są bardziej pokrzywdzone i mają w życiu trudniej. Zawsze walczysz o swoje i jesteś osobą silną. Nie miej takiej nienawiści do mężczyzn – zaakceptuj fakt, że są i zajmij się sobą. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Hmmmm wątpię

Odpowiedz
1
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej