Co jest w Tobie najmroczniejsze?

Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 78

stillalive092

stillalive092

Wszystko
Czarna magia, zakazana alchemia, koło życia i śmierci to terminy, które z pewnością nie są Ci obce. Jesteś ucieleśnieniem najmroczniejszych aspektów życia. Swoją przyszłość układasz zgodnie z własnym tonem, a nie tak jak inni Ci dyktują. Przez swoją pewność siebie posiadasz wielu wrogów wśród żywych, ale za to świat umarłych bardzo Cię wspiera. Potrafisz się zemścić, gdybyś żył w innych czasach, z pewnością zostałbyś osądzony o czarnoksięstwo. W Tobie wszystko jest mroczne i przerażające zarazem. Jednak Ty dobrze o tym wiesz i potrafisz to wykorzystać. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Mlekowyxd

Mlekowyxd

Dusza
Twoja dusza już dawno została przeklęta i na zawsze zagościł w niej mrok. Żyjesz normalnie, masz rodzinę, przyjaciół, plany na przyszłość… pozornie wszystko jest dobrze. Jednak w głębi duszy czujesz coś, podświadomie wiesz, że nie jesteś taki jak inni. Przepełnia Cię mrok, który nigdy Cię nie opuści, nawet po śmierci.

Odpowiedz
Yoruich

Yoruich

Serce dosłownie 😌

Odpowiedz
aniaxa

aniaxa

Twoja dusza już dawno została przeklęta i na zawsze zagościł w niej mrok. Żyjesz normalnie, masz rodzinę, przyjaciół, plany na przyszłość… pozornie wszystko jest dobrze. Jednak w głębi duszy czujesz coś, podświadomie wiesz, że nie jesteś taki jak inni. Przepełnia Cię mrok, który nigdy Cię nie opuści, nawet po śmierci. Podziel się

Odpowiedz

Olka4sz4

Serce.Twoje serce przepełnia mrok. Możliwe, że to nieodwzajemniona miłość lub inny uraz na tle emocjonalnym. Nienawiść wypełnia Twoje wnętrze, ale jednocześnie poczucie beznadziejności i pustki. Jesteś jak porcelanowa lalka, piękna na zewnątrz, ale pusta w środku. Jedno jest pewne, w Twoim sercu nigdy już nie zapłonie żar miłości. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
ZalgoPie

ZalgoPie

Umysł
No, muszę się z tym zgodzić

Odpowiedz

aen

umysł

Odpowiedz
elenajka

elenajka

Wszystko
Czarna magia, zakazana alchemia, koło życia i śmierci to terminy, które z pewnością nie są Ci obce. Jesteś ucieleśnieniem najmroczniejszych aspektów życia. Swoją przyszłość układasz zgodnie z własnym tonem, a nie tak jak inni Ci dyktują. Przez swoją pewność siebie posiadasz wielu wrogów wśród żywych, ale za to świat umarłych bardzo Cię wspiera. Potrafisz się zemścić, gdybyś żył w innych czasach, z pewnością zostałbyś osądzony o czarnoksięstwo. W Tobie wszystko jest mroczne i przerażające zarazem. Jednak Ty dobrze o tym wiesz i potrafisz to wykorzystać

Odpowiedz
LittleDemon

LittleDemon

Wszystko

Odpowiedz
WikaSmok

WikaSmok

Dusza
:0

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej